Як перетворити рулон пряжі в

"Ваша кухня збирається отримати нові кольори, коли у вас є це!" чоловіча дівчина розповіла мені, як я ступила по поріг їдальні в її новому двокімнатній квартирі. За місяць Ольга переїхала в новий будинок, який вона спадала від бабусі.

А тепер ремонт був над, і мої друзі і я, змиваючи в затишних кріслах, захопивши новий інтер'єр і речі, які Оля господиняй Тим не менш, кожен був вражений кошиком. Що мій друг сказав мені про.

Красивий просторий кошик, в якому можна покласти будь-які речі, зробити його дуже простим. Все, що вам потрібно, - довга мотузка, пряжа і в'язання гачком.

Редакція "Сайт" підготував детальний і цікавий майстер-клас, як зробити чарівність будинок-баскетй Виробництво не більше 4 годин!





  1. Спочатку потрібно зв'язати дно кошика. Зробіть невелику ланцюжок повітряних петель, а потім з'єднайте ряд стовпчиків без накипу, з'єднуючи їх в кільце.



  2. Тепер кладемо мотузку. Для цього потрібно пропустити робочу нитку під нею і під'єднати її спицями. Виходить, що трос пов'язаний з пряжею.



  3. Необхідно використовувати прості петлі без накипу.



  4. петлі прийдуть з середини до мотузки. р.



  5. Після закінчення першого ряду позначте місце з'єднання петель спеціальним в'язаним маркером або шпилькою.



  6. Коли ви йдете в другий ряд, діаметр троса буде більшим. Тому необхідно додати повітряні петлі зверху.



  7. Ось всі наступні рядки за такою ж схемою, і сама кошик займе потрібну форму.



  8. Коли ви бачите, що кошик виявився, щоб бути бажаною висотою, закріпити кінці пряжі, з'єднуючи їх з вузликом. 689668



  9. Не зав'язувати верхній ряд мотузки повністю, залишаючи ручки. Також можна додати ще один шар мотузки зверху, закріпивши краю цього шматка пряжі. І місце кріплення ручки слід додатково зміцнити щільним в'язкістю.



  10. Це - кошик готовий!





Ну і для тих, хто захопився в процесі плетіння, а також мене, радимо вам ознайомитися з простим і доступним способом створення кошика з старих газет. Використовуючи цей посібник, ви дізнаєтеся основні навички плетіння з газет і журналів і дізнатися, як плести простий кошик прямокутної форми.



Ця корзина може бути використана для зберігання фруктів і овочів, але тільки якщо ви використовували натуральну мотузку без просочення. Якщо ви не впевнені, як мотузка, поставте невеликі речі там або голкий Однак кожна господиня знає, як адаптувати кошик в затишній будинку.

Чи подобається вам статтю? Розкажіть своїх друзів, які люблять в'язати, тому що надихне натхнення так задумне!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное