Тимчасове тиснення - це старовинна техніка, що відроджується хиропракторами! З пальцями...

«У здоровому тілі – здоровий розум», – каже все навколо, звертаючи увагу на фізичне здоров’я тіла. Що якщо здоровий розум є запорукою здорового тіла? У комплексному всесвіті називають «людом», все взаємопов'язане, і це не секрет.

Нерідко спосіб мислення і сексуальність Вони тісно пов'язані з фізичним здоров'ям. Тому, щоб змінити звичний спосіб життя, потрібно почати з позитивного мислення, перебудувати його в правому порядку. Цей простий вправи допоможе вам краще!





"Сайт" Він розповість про красиву вправу, яка не тільки позбавить від болю в голові і підніме настрій, але допоможе домогтися гармонії між тілом, розумом і душею. Тимчасове натискання слід проводити щодня!

Прикладна кінезіологія Натискання в часової кістки Одна з найдавніших методик позбавлення від болю, яка прийшла до нас зі Сходу. Помітили, що простий масаж в області храму не тільки позитивно впливає на здоров'я голови, але і може служити сполучним порталом для розбиття старих негативних звичок і стати новим.

«Зареєструйся в голову!» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Так чому не вдарив його?





Перше, що потрібно зробити, щоб визначити звички або ставлення, що ви хотіли б встановити. Опишіть, що ви хочете в одному простому вироку, утворюючи заяву в нинішній десятці. Наприклад: «Під впливом стресу я зберігаю спокійний і психічний баланс». Пишіть своє бажання на папері.

Після чого формуємо вирок з тим же смисловим навантаженням, але за допомогою негативних слів: «Я ніколи не знову втратив свій психічний баланс і задовольнить стрес. й

р.



За допомогою спрощування ваших намірів до двох коротких виписок, ви будете досить досягти гармонії між тілом, розумом і душею, активувати потік енергії в продумані центри, отримати стійкість до стресу, позбутися від негативної енергії і просто почати відчувати себе добре!





Ви отримали ціль? Почати вправу.

  1. Починаємо натиснути на ліву сторону голови, рухаючись з храмів в напрямку вуха. З кінчиками лівої руки торкнутися міцно на часову кістку, одночасно витерти негативні вирази. Кріпки повинні бути досить міцними, що пальцями, здається, відмовляються від голови. Виконайте цю вправу 5 разів, кожен раз повторюємо вашу заяву в ритмі торкання.
  2. Повторіть те ж саме на правому часовому регіоні, натискаючи праву руку і говорячи підтвердження позитивним способом.
  3. Повторити цю процедуру кілька разів на день - вранці після прокидання і ввечері перед сном. Найчастіше ви збиваєте виписки, швидше за все, буде впливати на нервову систему, здоров'я і звички.






ПідтвердженнясамогіпнозНалаштуйте те, що ви хочете змінити себе під час натискання на відповідні точки храму, щоб відкрити ваш розум на нові речі. Тимчасове тиснення поєднує в собі потужні елементи, такі як повторення, аутозування та нейрологічне перепрограмування.





Існує ще один варіант використання часових точок, а саме - м'які. стрінгй Якщо ви відчуваєте запеклість бажання розкрити погану звичку, зробити це: розташуйте пальцями обох рук на підвіконня і починайте плавно згладжувати їх, поєднуючи масаж з глибокими диханнями і відтінками. Такий простий масаж допоможе розслабитися нервову систему, зняти головні болі, заспокоїти і наситити духовно і фізично.





У такому простому шляху ви буквально приводите позитивні наміри в голову, змінивши життя для кращого. Це смішно простий спосіб подолати щось, що просто будепотужно не достатньо!

Ви будете регулярно виконувати цю просту вправу, ви скоро помітите, що не більше болю, небезпеки і втоми у вашому житті. Заповнюється тільки позитивними думками і емоціями, і з ними довгоочікуваний розуміння, симпатія, мир і найголовніше, любов.

Як ви відчуваєте про позитивну хвилю? Не забудьте розповісти нам в коментарях, і ця корисна стаття обов'язково повинна поділитися з друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное