Єдиний лікар Южного Судана лікує півмільйона осіб, загальний рутин.

У сучасному світі легко втратити віру в людство і в тому, що є ще реальні, мужні і справді героїчні люди. Але людина, історія якого ми хочемо розповісти вам про те, що є все ще в нашому світі для майбутнього. героїзмй

3610Р. 4200Р.



Редакція "Сайт" Том Катена є католицьким місіонером, який незважаючи на постійні війни і бомбардування, залишається лікарем в Південній Судан і зберігає життя щодня.

На жаль, мільйони людей по всьому світу потребують допомоги. Війна, голод, бідність, людство далеко від завоювання всіх цих страв. Не можна змінити світ, але якщо він може зберегти один людський життя, це багато. Це те, що керує героям нашої історії. З кожним днем він зберігає звичайні беззахисні люди, які потребують своєї допомоги.





Том Катена народився в США, де навчався медицина. Після закінчення навчання він пішов на стажування в Кенії протягом 2 років, а в 2007 році погодився працювати лікарем в благодійній організації. Материнствой Коли він пішов на Судан.

У 2011 р. Южний Судан став незалежністю, обпалюється ще більш конфліктною, а регіон став нестабільним. У цей період колеги Катени залишилися. Але він відмовився залишити своїх пацієнтів і залишатися з ними. На межі Катени стали близько півмільйона осіб. Тепер д-р Том, як місцеві жителі торкнулися його, працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і виконує тисячі операцій на рік.





Він бере доставку, лікує рани і опіки, допомагає онкологам. Він обробляється малярією, важкою вагітністю та господарем інших проблем. Він намагається допомогти всім. І все це в нелюдних умовах: без електрики і ходової води, з застарілими інструментами. Нижче наведено відео, де можна побачити умови, в яких працює пан Катена.

Лікар навчився впоратися з різними проблемами. Що він не може боротися з хворими. «Люди часто запитують мене, що найважчіша частина моєї роботи. Я відчую всіх болів світу, коли діти з монстроном опіками померли перед мною.





У 2016 році помітили небажану сміливість Тома Катена. У списку фіналістів премії «Аврора Гуманітарна ініціатива» вступила до списку фіналістів Премія Аврорай Після цього лікар не міг приїхати до церемонії, оскільки не було одного залишити хворим. Через рік експерти знову отримали нагороду Katena. Цього разу три лікарі відправили на Нубійські гори, щоб замінити Катена.

р.



Він отримав $100,000 грант на власні потреби і ще $1 млн, який був поділений серед декількох сортів. Він повернувся до Судану і продовжував свою роботу.

Він не збирається зупинитися. План Тома Катена – завершити дитячу палату. Будівельна споруда почала п'ять років тому, але зумовила брак ресурсів. Кошти, отримані лікарем, будуть використані для побудови цієї лікарні.





Незважаючи на все, що сталося, доктор Том не втратив віру в себе і в яскравому майбутньому. Він вважає, що Люди завжди повинні допомогти людям. І все ще надію: «Я вийшов з мого офісу і я тільки мріяв про одне: потрапивши бомбу. Але потім я бачу дитину, яка хоче грати з мене, старша жінка, яка просто дякую мені за те, що там. І я прийшов до мого почуття. Люди, які були пригнічені на століттях, потребують компасії — комусь поділитися своїм стражданням. й

У цьому відео ви зможете побачити навколишнє середовище, в якому працює Катена і почути його історію.

про:blank

Дійсно надихає і змушує вас виглядати в світі трохи по-різному. Що він гідний захоплення. Він – це те, що вони називають «реальним героям». У таких моментах ви розумієте, що людство все ще має шанс на яскравий майбутнє!

Ми любимо розповісти історії людей, таких як Том Катена, вони надихають. Бажаєте читати більше оповідань? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное