Ось чого розглянути при виборі ювелірних виробів і ювелірних виробів, поповненні коробки в 2018 році.

Я просто люблю ювелірні вироби, і, можливо, важко знайти дівчину, яка не любила і не зносила. свінгери Або прикраси.

Стильні ювелірні вироби - незамінний елемент модного образу. Кільця і браслети, намисто і сережки - вони завжди викликають підвищений інтерес. Не дивно, що дизайнери щорічно представляють нас неймовірними колекціями дизайнерських виробів, які можуть зробити навіть найпростіший луцький лов і незабутній.

Крім того, згідно з Lizzie Bowring, який є директором модного прогнозування в світі моди і дизайну. прикраси в 2018 році Вони відтворять роль основного акценту на зображенні, карликові навіть взуття та сумки!





Редакція "Сайт" Я приготував 5 корисних для вас. Поради при виборі ювелірних виробів у 2018 році від індустрії моди гуру. Мода диктує нові умови!

Модні ювелірні вироби - 2018
  1. Кристали і напівкоштовні камені
    Якщо у попередньому сезоні блискучі ювелірні вироби стразу відносяться до категорії без смаку, то в 2018 році все було перевернуто. Дизайнери і модні дизайнери вирішили, що небагато блиску. На стразах прикривають кожен сантиметр кілець, сережки і намисто, представлені будинками Іллі Франхі, Джеремі Скотта і Османа. Якщо говорити про природні камені, то гірський кристал швидко зламався в першому місці, попадаючи навіть топази, коси коси, аметисти і малахіт в цьому випадку. І знаменитий модний будинок Чанель вибрав тільки трохи зрізати цей прозорий камінь, закриваючи його в стриманій срібній рамі.





  2. Ланцюги
    Якщо ви подивитеся на останні шоу Валентино і Баленсіягу, не можна звертати увагу на шоу. Логінвиготовлений в анкерному або фантазійному плетінні. Aleander Wang, Leonard, Marc Jacobs і Moschino приймають більш елегантний напрямок, пропонуючи елегантні прикраси з пучків тонких ланцюгів, прикрашених підвісками у вигляді листя, серця, птахів і зірок. Не менш популярні металеві підвіски в стилі арт-деко, підвішені на довгому ланцюжку, які повинні досягати практично талії.

    р.



  3. Ретро перли
    І я дуже щасливий про це. Перлини красиві і вони назад в тренді! Вболівальники ретро можуть знову носити довгі перлинні нитки, елегантні сережки гвоздики і перлові кільця. Тим не менш, така лаконічність досить рідко. У 2018 році дизайнери віддали перевагу злегка відтінити м'які переливи перли з металевим блиском, тому перлові зв'язки Chanel поєднуються з металевими ланцюгами, на яких підвішуються невеликі декоративні підвіски і підвіски.





  4. Метал
    Металеві ювелірні вироби з золота, платини та срібних відтінків можна сміливо назвати фаворитами модного року. Поліровані металеві кільця стали родзинкою шоу від Gucci і Roberto Cavalli, Aleander McQueen, Cushnie et Ochs, Marques' Almeida і Versace пропонують модистів широкий вибір сережок у вигляді об'ємних кілець і ажурних пучків металевих деталей.

    Також стилісти наполягають на правила одного акценту - масивні намисто, сережки або педанти повинні бути доповнені невагомими ювелірними прикрасами.





  5. Точні деталі
    У 2018 році любов претендії призвело до виникнення дуже нестандартних продуктів. Наприклад, Dolce & Gabbana, Fendi, Versace, Balmain і Kenzo пропонують носити дійсно королівські намисто коміра, хутро і металеві хокерові намисто. Однак найяскравіший тренд 2018 року - масивні намистини з пластику, каменю або металу, які неймовірно підкреслюють крихкість жіночої шиї.

    У новихкутних намистох можна побачити шарування і поєднання різних матеріалів в одному виробі. Це поєднання перл, металевих пластин, страз і емальових вставок. І виглядає він не тільки дуже вишуканий, але і неймовірно стильний.







На додаток до всіх вищевказаних модних акуратних і делікатних ювелірних виробів у вигляді дрібних кулонів, які безсумнівно прикрасить декольте. Я хочу зустрітися з найяскравими і жіночними.

  1. Як вам подобається цей стильний розчин?





  2. Кілька цікавих варіантів.





  3. Я також хочу згадати шакери. Оксамитові куртки більше не тренд сезону! Але є винятки цього правила: якщо ви знайдете хокер, в якому тонка шкіряна смужка вольфрамових букв утворюючи слоган, ви обов'язково будете серед передових модниць!







  4. Я люблю ювелірні вироби!



    705км

  5. У підборі кольорів є одне важливе правило: ювелірні вироби повинні бути гармонійно поєднуватися з кольором одягу або виділятися в монохромному образі. р.





  6. І це чудовий варіант для ніжних і романтичних природи!





Для любителів ювелірних виробів з натуральних каменів я пропоную читати статтю близько 9 напівкоштовних каменів, які обробляються. Завдяки цій інформації ви можете вибрати не тільки красиві, але і корисні ювелірні вироби для вас. Знайдіть камінь, до якого душа реагує. Чи може ви принести вам гармонію, благополуччя і благополуччя!



Світ ювелірних виробів чудовий і красивий. Це маленькі речі, які ми вибираємо з нашим серцем, не завжди розуміючи, що будь-які ювелірні вироби в моді, вони створюються для конкретної мети. Так, покупка. ювелірні виробиНе варто спиратися тільки на те, що ювелірні вироби в моді, але також спробувати здійснювати призупинення: смак завжди важливіше, ніж гроші.

Чи подобається вам статтю? Розкажіть ваші друзі, які ювелірні вироби та ювелірні вироби краще використовувати в 2018 році, щоб залишитися модним. Задайте їм, що вони думають про нові тенденції.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное