«Психологічно нездорові люди, як правило, здоровий спосіб життя». – Карл Юнг

Як Карл Юнг сказав в 1930 році, «Психологічно нездорові люди, як правило, здорові вболівальники». Вони постійно шукають правильну їжу і напої, не курять або пити вино, вони потребують багато солі і обробляються аптеками. Завжди з новими винаходами, але ніколи не здорово до кінця.

Дійсно, грішник зазвичай відчуває себе краще, ніж справа, тому що бур'яни завжди цвітуть густіше, ніж пшениця. Всім людям скаржаться на це. Ті, хто піклується про себе, завжди болючі. Це пов'язана з пристрастю, наприклад, питтям певної води, походить від постійного страху в них, тобто страху смерті. Я не жив.

Р



Цікаво, що ці слова зараз стають дуже актуальними. Здоровий спосіб життя набирає популярність, що не поганий тренд. Але іноді вона перетворюється в манію, і це далеко від здоров'я. Редакція "Сайт" Тексти пісень, а це означає: Він вважає, що все повинно бути в модерації, тому ми розповімо вам, як не перетнути цю тонку лінію між здоровим способом життя і великодніми.

Ми знаємо, що здоровий спосіб життя дуже хороший, корисний і важливий. Відповідність принципів допомагає зберегти тіло в хорошій формі і підтримувати здоров'я протягом багатьох років. Вам необхідно правильно харчуватися, вправу і темперу, проте все добре в модерації.

Буває, що бажання здорового способу життя перетворюється в обсесію з ним, і це психічний розлад - орторексія. Людина з орторексією дуже сувора про якість їжі, намагається їсти виключно здорову їжу. В першу чергу це не відображає нічого поганого і страшного, але з часом людина починає відмовитися від їжі, які взагалі не шкідливі.



ДепозитФотогалерея

Такі люди, як правило, впевнені в правильністі їх дій. Зрозуміло, що наслідки цього не помітні досить довго. Людина виглядає здоровим, придатним, але з часом в організмі є недолік важливих елементів для тіла, зокрема калію. Перш за все, серце і суглоби страждають. Тіло знежирене і це може розвинутися в серйозні проблеми здоров'я.

Орторексія не вважається клінічним захворюванням, оскільки кількість випадків досить невелика. Не менш небезпечний, ніж анорексія або булімія. Більш того, якщо вони страждають переважно від жінок, то орторексія часто виникає у чоловіків.



ДепозитФотогалерея

Важливо розуміти, що короткочасні дієти або відхилення певних продуктів - це не страшно, це право і добре для здоров'я. Він страшний, коли людина свідомо обмежує себе в їжі, без чого він не може нормально функціонувати і не отримує необхідних вітамінів.

Такі люди часто страждають неправильним харчуванням, і це можна віднести до неправильного харчування. Ви знаєте, якщо людина думає про правильне харчування, калорій і втрати ваги більше трьох годин на добу - це серйозна причина для мислення.





ДепозитФотогалерея «Для нових винаходів, але ніколи не здоровий до кінця» – ця цитата Юнга доречна тут як ніщо інше. Зважаючи на те, що людина одержує здоровий спосіб життя (хоча це не зовсім справа), завжди приходять з новими заборонами, заявляє щось нове, шукає щось заборонити себе. Вам не доведеться турбуватися про велосипед. Безсумнівно. Основи здорового способу життя Дуже просто.

  1. Збалансоване харчування
    Просто дійсно збалансований, виправити, завершити. Необхідно добре продумати дієту, щоб вона має всі необхідні елементи. Більше овочів і фруктів, менше тістечок і булочок (вихід, звичайно, без них взагалі). Якщо ви не можете зробити свій власний раціон, звертайтеся до дієтолога.

    ДепозитФотогалерея

  2. Фізична активність
    Спорт і здоровий спосіб життя - незрівняні поняття. Але тут не потрібно забувати. Буває, що виходячи з ідеального тіла люди вичерпають себе з навчанням. Важливо знайти середню грунт і грати в спорт, як тільки переваги. 29293434

    ДепозитФотогалерея

  3. Вітаміни
    Нерідко люди синові нездатні надходження вітамінів, полегшуючи, що це добре для здоров'я. Важливо пам'ятати, що більшість вітамінів ми отримуємо від їжі. Дослідження показують, що люди, які регулярно приймають вітаміни життя коротше. Так не вдається з ним.

    ДепозитФотогалерея

  4. Свіже повітря.
    Більше прогулянок, більше свіжого повітря – це дуже важливо для здоров’я. Ведуться наукові дослідження, які потрібно пройти принаймні 15 хвилин на добу.

    ДепозитФотогалерея



В принципі, це основні точки, які повинні дотримуватися. Важливо тримати баланс у всьому, щоб не zealously, але і не philondize - тоді все буде відмінно. І ви можете прочитати Jung від часу, дуже інформативним. Подбайте про себе і здоров'я!

Побачити статтю – поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное