Чудовість шарів для вікових красунь

Палантини, шарфи і шарфи знаходяться в гардеробі кожної жінки, і це не випадково. По-перше, вони йдуть на всіх, незалежно від віку, незалежно від зовнішнього вигляду, надаючи образ. лацінай Ось чому вони завжди з моди і з часом.

Після перегляду модного шоу минулого тижня я бачив один незвичайний аксесуар і просто закохався в нього.

Компанія Scarf-cole була популярна з багатьма світовими дизайнерами протягом декількох років. Цей модний жіночий аксесуар поєднує в собі красиву кольє, шарф і шарф. Цей вид ювелірних виробів також називається свінгерий





Я хочу, щоб отримати щось, як це. Пошук в ювелірних магазинах і в інтернеті я зрозумів, що такий шарфовий кліп можна придбати в магазині Hermes. І як тільки я вирішив, що таке, що я не можу дозволити собі, відразу прийшов до моєї допомоги і сказав мені, як зробити такий аксесуар своїми руками.

Що робити? З невеликими зусиллями будь-яка жінка може шемалеБісери, кільця та інші ювелірні вироби з старих запасів, які завжди знайдені в модниць.

В результаті ви отримаєте стильний і неповторний аксесуар, який підкреслює неповторну індивідуальність жінки. І як бонус, насолоджуватися процесом творчості і гордості у власній майстерності, навіть якщо це ваша перша спроба в рукоділлі.

Стильна редакція шарфів "Сайт" Я приготував 14 ідей для вас. шарф кольє А прикраси для елегантної і чарівної жінки. Жива в стилі!

  1. Перш за все, щоб створити намисто, потрібно вибрати підходящий шарф або шарф з приємного, м'якого і тонкого матеріалу, який красиво драпірований і який можна легко протягнути через зчеплення і в залежності від того, що ви вибрали для самої кліпи.





  2. Перше, що потрібно при роботі, щоб підготувати кілька базових інструментів і матеріалів: шарф, зчеплення, педанант, кільця. Ви також можете скористатися інструментом, такими як плоскогубець. Плоскі потрібні для відкриття кільця, з'єднайте зчеплення і кулон, а потім закрийте його. Акуратно витягніть шарф через отвір зчеплення і розташуйте його посередині шарфа. І найголовніше – використовувати свою фантазію і прикрасити шарф, додаючи красиві кільця або кулі, і унікальний аксесуар готовий!



    990 р.



  3. Але ось маленька хитрість, яка може бути дуже корисною для роботи на майбутній шедевр. Виріжте невеликий шматочок воскового паперу, а потім загорніть кут шарфа. Ретельно розтягувати восковий папір з шарфом через кільце до досягнення потрібного місця, після чого акуратно зняти воскову папір. Таким чином ви можете видалити металеві прикраси з шарфа.





    691890р.

  4. Стильний і красивий, не це?





  5. А якщо ви знаєте, як працювати з намистинами або щасливим власником з бісеру ювелірних виробів, ви можете створити елегантний і красивий аксесуар, поєднуючи з бісеру брошки з елегантним малюнком і шарфом з яскравої монохромної матерії. Крім того, такий ручник може бути як взимку, так і влітку, все залежить від матеріалу.







  6. Я довго хотів перетворити мій старий, але улюблений бісер в шедевр. Я думаю, що я зробив це!





  7. Брошки-клампи для головокви також дають кімнати для уяви, що дозволяє підв'язувати шийку аксесуара різними способами, роблячи ваш образ неповторним.







І подивитися процес створення головоккарфа допоможе вам це відео.

про:blank

Також я пропоную вам познайомитися з 9 цікавими ідеями про те, як носити шарф. Ці прості секрети подарують Вам гардероб незалежно від часу року.



Триває. свінгериВи пробудете свої творчі здібності і відчути себе справжнім дизайнером власного образу. І за допомогою цього незвичайного аксесуара ви можете легко і просто перетворити повсякденну сукню в вечірню сукню, і будь-який з ваших простих нарядів в модний і стильний.

Яка ідея? Скажіть своїх друзів про це в соцмережах, вони будуть вдячні за нього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное