Чому вирізають куточок блюдо губкою

До недавнього часу я думав, що час, проведений на кухні, можна вважати, якщо не загинув, то повністю втрачено. Після того, як я мав витрачати багато часу на рутинну організацію кухонного простору. Часом, вибравши щось з шафи, все потрапили на мене. Кухонний посуд: від кондитерських форм до приправних пакетів і погано упаковані крупи.

Але з часом я навчився організувати. кухня до стану, близького до досконалості. Я не сховаю, що багато корисних речей, які я навчився з моєї найближчої жінки: мати і мати-в-право. Тепер я поділю мій перевірений життя хакі з читачами. "Сайт"й





Трики на кухні
  1. Контейнер спагетті
    Часто таке кухонне приладдя коштує багато грошей. Але не всі розуміють, що звичайний контейнер можна зробити з простих пластикових пляшок.


  2. Підставка морозильника
    Набридло шукає пляшки соусів в холодильнику? Просто використовуйте яєчний лоток як підставка.
    Р

  3. Підвіски Packet
    Щоб оформити пакети з спеціями, каву та різноманітними приправами допоможуть маленькі вішалка з застібками. Не боятися, що ваші улюблені продукти розпадуть.


  4. Нож точилка
    Якщо немає спеціального пристрою під рукою для заточування ножів, допоможе звичайна керамічна чашка. Просто проведіть кілька разів з точкою ножа вздовж дна інвертованої ємності.


  5. Овочева чистка
    Простий овочевий пілінг можна зробити своїми руками. Покладіть його на ніж, коли вам потрібно чистити овочі.


  6. Кухонна губка
    Кожна господиня має кілька губок, які використовуються на кухні для різних цілей. Один для миття посуду, інший для очищення плити, третина для очищення кухонних меблів. Жінки чітко знають, що губка для використання в конкретному випадку. Але що якщо чоловік або діти приходять на чищення кухні? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Щоб уникнути заплутування, просто вирізати кут губки, який ви використовуєте для очищення кухонних поверхонь.
    Р



  7. Кухонна дошка
    Так що дошка для різання виробів не вмирає, під час використання покласти вологу серветку для очищення під нею.
    р.

  8. Випічка форма
    Якщо ваш кухонний арсенал ще не має різноманітності форм для випічки, не варто садити! Бажаний розмір випічки може бути досягнутий шляхом установки невеликого фольгу для випічки.


  9. Ідеальні стяжки яйця
    Отже, що хитрий яєчний білок не поширюється по всій сковороді, використовуйте кільця свіжого болгарського перцю як обмежена бахрома.


  10. апошні
    Отже, м'якоть зрізаного авокадо не затемне, просто змащуйте внутрішні краї фруктів соняшниковою олією.




Які кухонні хитрощі ви знаєте? Обов'язково поділитися досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное