Солодкий рисовий торт "Баліш." Справжній шедевр татарського приготування, який я зумів всього за годину!

Бабусі мого ближнього друга Аміна з Феодосії, Татара національністю. І він був, хто його поділився. пердятХто захопив своїх гостей і сім'ї. І завдяки цьому рецепту, моя дочка Дарія почала харчуватися рисом.

Баліш закритий млинЯ кохаю від першої частини. Смак настільки незвичайний, насичений, не цвіте. Багато залежить від начинки: вона може бути як солодкою, так і солоною.

Баліш з м'ясом і картоплею вважається традиційною в татарській кухні, але сім'я мого друга завжди зробила цей варіант - з родзинками або сушеними абрикосами.

р.



Пиріг з рисом та родзинкою "Сайт" Я зробив вам солодкий рецепт. Пиріг рисовий тортй Справжній шедевр татарського приготування, який я зумів всього за годину!

Інгредієнти для опару
  • 1 ст. л. круглого рису
  • 1 ст.л. безшовних родзинок
  • 5 ст.л. вершкового масла
  • 1/2кг готового дріжджового тіста
  • 1,5 ст. цукру
  • 1,5 ст. борошна
  • сіль






Підготовка
  1. У зручному контейнері миємо рис з холодною проточною водою. Потім залийте його окропом, сіллю і варіть до готовності.



  2. Тепер ми повинні підготувати родзинки. Я пішов над ним, промивають її і заливають гарячою водою до тих пір, поки вона набрякла.



  3. Оздоблення рису на сито і добре мити холодною водою, потім залишити його в сито на скляну воду.



  4. Для начинки потрібно злегка розтопити 3 столові ложки вершкового масла і додати в неї всі рис, а потім родзинки. Стирайте все разом. Також при бажанні сухі абрикоси і чорносливи можна додати в начинку.





  5. 0,5 кг тіста розділили на 1/3 і 2/3 частини. 2/3 тестового рулону за розміром форми. Далі перемістіть тісто в масляну форму.



  6. Залийте тісто за допомогою начинки, злегка зваривши його чайною ложкою.



  7. Від 1/3 тесту зробіть коржик і закріпіть краю. Далі потрібно зробити 2-4 отвори в торті.



  8. Щоб посипати, потрібно розм'якшити 1 столову ложку вершкового масла і додати в неї цукор і борошно. Потім перемішайте всі інгредієнти до стану крихт.



  9. Посипаємо торт зверху. Будь ласка, зауважте, що отвори не потрібно впадати!



  10. Випікання торта на годину при температурі 170 градусів в попередньо розігрітій духовці.



  11. Тепер візьміть торт з духовки і відріжте відрізок. Маленький підйомник «кап» і кладемо чайну ложку вершкового масла.



  12. Це його. Торт готовий. Бодибилдерши!





Деякі люди не люблять рису. Ми впевнені, що вони не можуть готувати його належним чином! Тому я пропоную вам ознайомитися з 5 відмінними рецептами, які поламають всі ваші ідеї про рисову кашу - просто не бути мереживними, щоб підготувати запропоновані нижче привіти. Я особливо любив рисові кульки, їх неперевершений смак не може бути виражений в словах!







Спробуйте тільки один раз цей незвичайний і дуже смачний торт, ви назавжди вирішили, що варити для святкового столу. Крім того, приготування цього торта не займе багато зусиль, часу і грошей, але принесе багато задоволення!

Насолоджуйтеся друзями з цими смачними і незвичайними рис-мейк І не забудьте поділитися цим рецептом з ними на соцмережах. Дякую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное