Людмила Путін: Я люблю виразний, оригінальний одяг. Утворюється тканина в уяві.

Є така робота перша леді країни. Щоб сказати, що робота складна, нічого не скажеш: життя під гарматою камер, як вийти, що сказати, куди звернутися, підтримати чоловіка, вічна критика заздрості - це тільки невелика частина. Але більшість всіх, прес і суспільство цікавляться появою дружини Президента. Упродовж 9 років цей пост проходив красивим Людмила Путіна, до 2014 року вона і чоловік оголосила про розлучення.





Багато журналістів і стилістів критикують Людмила ПутінаВони кажуть, що є можливості, але не існує смаку, і навіть називають її «невидимою» першою леді країни. Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, чому колишня дружина Президента Росії не вдалося підходити до ідеалу Джекі Кеннеді або принаймні Раїса Горбачева. Незважаючи на те, що ці жінки в той час мали достатню кількість критики.





Як дружина одного з найвпливовіших світових лідерів, Людмила була часто в публіці. Після всього, супроводжуючий чоловік є основним завданням першої леді. Але часто з вибором одягу, згідно стилістів, вона втратила. Ефірний колір, різати, аксесуари або взуття обов'язково були суперечливими.









Але стилісти не звертали увагу на важливі деталі. Людмила вже 60 років, і стала першою леді, коли вона була близько 50 років. Жінка є побутовою і сором'язливою. На відміну від Меланія, Трамп не був модель відвертого блиску. Людмила розповідає про три іноземні мови, зацікавлених у театрі та мистецтві. Саме з нею Володимир Володимирович став те, що ми бачимо його зараз.





І це говорить про кращі якості справжньої жінки, які навіть безсмачні витяжки не можуть сховатися. Навіть їх розлучення був гуманом. вона гарна жінка - гарна особа і гідна фігура. Звичайно, якщо вона могла, вона могла найняти армію стилістів. Але вона не ламала своїх поглядів на красу і займалася вибором одягу.





Крім того, вона навіть повернулася до кращих кравців Кремля, щоб готовий костюм або сукня була перероблена до неї. Так були рефлі і фріроли, незвичайні коміри і фітинги. «Я не дуже люблю моду. Я бачу, як люди навколо мене плаття, і я оберіть щось в цьому стилі. Я люблю одяг, який виразний і оригінальний. Тканина в уяві сам складається, є деякі складки, коміри. й









Вона любить яскраві, оригінальні речі, але не знає, як правильно форматувати своє повідомлення за допомогою одягу. Імовірно, вона тягарувала необхідність постійно бути в передній ряд, щоб тримати штамп. По-перше, жінки, народжені в СРСР, навчалися з дитинства, що не було одягу і діамантів, які виважали, але скромно і толерантність.









У будь-якому випадку, навіть після її розлучення з російського президента вона залишалася бажаною жінкою. вона заміжала заможна людина 20 років молодша, ніж її. Доброго дня!

Людмила Олександрівна – яскравий приклад того, що жінка не тільки одягає голку і красиву зачіску. Перш за все, чоловіки приваблюють енергією, яка не зіпсує будь-яку витяжку. Ви повинні бути, хто ви. Це родзинка стилю. Імітує когось - це втрата особистості.

Р



А ви погоджуєтесь з заявами стилістів, які Людмила Путін (нині Очеретна) одягалися без смаку на суспільні події? Поділіться думками в коментарях. Вас може зацікавити про стиль модної ікони СРСР - Раїса Горбачева.

Не забудьте поділитися цікавою статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное