«Я лікар, так що я дам дитину вмирати». Д. Олексіївська страшна порада помішала Net.

Кожен з нас боїться смерті, а не тільки його, але і смерть близьких. Між отриманням новин невиліковного захворювання і останнім диханням зазвичай лежить більш-менш тривалий період часу, який і у пацієнтів, і їх родичі живуть різними способами: решта років, місяців або тижнів, нездужання може намагатися захопити життя в всіх можливих способів, або просто прийняти долю, оточену підтримкою і турботою близьких.





"Сайт" Вона ділиться з вами наповідною поштою лікаря Маргарита Олексія, яка говорить про серйозне хворе і умирає пацієнтів. І хоча ця тема не проста і кожен вирішує для себе, ми переконані, що її думка має право існувати.

Я ніколи не перестав дивувати, як багато захворювань і неприємностей відбуваються з людиною, і це дивно, як багато людей, які живуть протягом багатьох років, і навіть дати народження здоровим дітям.

Кожен, хто читає це, пощастило. Але є ще одна категорія мешканців, досить багато, що набагато менше, - вони страждають. від страшних і невиліковних недугТі, хто народилися в урочищі матері, після народження або у більш зрілому віці.

Р



Є ті, хто більш застрахований, і ті, хто менш завадить. Є той, хто повністю усвідомлює свою невиліковність, проходить через всі етапи затирання і відмирання, і, нарешті, гине болісно. Такого чоловіка, не дивно, був удачливий.

Але є й інші, які набагато менш схильні і з ким ми поїдемо час від часу: від телевізійного екрана, плаката на громадському транспорті або в кормі соціальної мережі, їх сумні і повнометражні погляди на нас.





Звичайно, більшість з них невинних дітей, і вони навряд чи розуміють, що відбувається до них. Але їхні батьки, тітки і бабуся розуміють це. «Літтєва еліночка з стадією 4 нейробластоми з проростанням всюди потрібна операція в Ізраїлі». «Допомога Діма з злоякісною пухлиною мозку, яка проходить лікування в Швейцарії. й

Різні люди, різні сім'ї, подібні діагнози. Результат завжди такий же.й Відносні засоби проходять через однакові етапи затирання і задирювання в міру вимирання. І що ми бачимо, третина п'яти.





Я міг би піти на ті ж етапи, як вони. Я продаю свою квартиру, поставивши в великих торгових центрах фандрейзингові коробки, напишіть сльозні повідомлення про відроджених тисяч євро, що єдина клініка на півдні Німеччини погодилася лікувати нас. Я повинен бути лікарем.

І як лікар, я розумію дуже добре, що розширений рак є вироком. І вони гинуть від неї скрізь: в Росії, в США, і в Тель-Авіві. Рак ендова завжди смерть, завжди біль і завжди страждає. І я по-справжньому відчуваю себе шкода тим, хто загинув ілюзію, що в Ізраїлі смерть раптом перестане бути смертю.





Термінові етапи захворювання – маркери ближнього завершення шляху Землі. Кожен лікар в кожному куточку світу розуміє це. І якщо стаціонар На жаль, він був запрошений для лікування десь за бампою, це тільки тому, що гранат і надія є двома комрадами, які завжди були великим бізнесом. Найкраще, що ви можете зробити для помирання коханої людини, щоб дати їм штампувати.





Забуджена майже невибагливим шансом, люди забудуть, що їх серйозно захворіли кохану, і вони повинні рухатися далі. Де жити, якщо будинок продається в назві клініки в Швейцарії?

Що жити, якщо на найближчі десять або двадцять років вони повинні працювати тільки на оплату боргів? Не можна думати про це. Чи є вони хочуть, щоб їх любити це?

Р



Все, що ви можете зробити це там, поки ваші рідні померли. Все, що потрібно витрачати гроші на адекватне полегшення болю. Прийміть дитя до моря, замовте концерт її улюбленої музики для помирання матері, виконайте мрії, які можна виконати.

Побачимо вас, нехай нещастя, але не за межами руїни. Зрозуміємо, що вони не залишають вас в найскладнішій ситуації. І за Божу раду, нехай їх гинуть. Це право на життя. й

р.



Ті, хто ніколи не відчував таку ситуацію, навряд чи допускаються судді та дадуть консультації. Але, можливо, не варто переповнювати останні роки, місяці, або навіть тижні життя дитини в живому пеклі і досвіду.

Допомогти пацієнта жити все. дражнити З гордістю підняті голову, нехай останні моменти будуть радісними і повною любов'ю, незважаючи на хитрості нещасливої долі. Ми знову зустрічаємо, але в іншому світі.

Обов'язково поділіть вашу думку в цій статті в коментарях.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное