Як побудувати візерунок, якщо душа співає, але руки не різати

Як і будь-яка інша дівчина, я люблю її дуже багато. красивіЯ також дуже люблю робити рукоділля. Тому питання поповнення шафи модними новими речами часто вирішується не покупкою, але пошиттям речей.

Після всього, це так чудово, коли ваша сукня або блузка створена тільки для вас, і ви точно знаєте, що, по-перше, річ ідеально підходить, тому що вона пришивається спеціально до ваших позначок, а по-друге, ви впевнені, що ви не знайдете такого наряду на будь-якому іншому.

Я пришиваю переважно самою, тому що завжди переходить на послуги кравців не дешеве задоволення. Однак перед цим був проблема для мене, а не сама пошиття, але ріжуча.

р.



На сьогоднішній день поєднання слів «різанняВін став чимось знайомим і невидимимим. Але багато недосвідчених швів, в тому числі себе, покатати першу частину.

І є два способи з цієї ситуації: або використовувати готові візерунки з журналів, або все одно зрозуміти і навчитися вирізати себе. По-перше, найбільш проблемний момент для мене був створення рукавів – частина виробу, яка досить важко будувати без багатьох заходів і розрахунків. Але всього кілька місяців тому все змінилося.

І я допомогла я знаю, хто сказав мені про хитрість.





Редакція "Сайт" Я підготував простий спосіб для вас. Як швидко побудувати візерунок рукав без формул і розрахунків.

Особливості тіла людини дозволяють розробити рукав, вимірювати тільки долоню. Щоб створити візерунок рукава, спробуйте використовувати цей трюк. Для тих, хто душ співає і чиї руки не зрізаються!

  1. Вам знадобиться шматочок паперу A4, щоб намалювати вертикальну лінію. Це буде середина рукава, вона також буде висота рукава. А також малюємо горизонтальну лінію, відповідальну за ширину рукава, яку можна розрахувати, вимірюючи отвори ваших полиць і спини.



  2. Помістіть долоню на підставі, щоб середній палець вирівнявся з центральною лінією. Помістіть пальці якомога простіше, а потім позначте їх кінчики на папері. Після цього зніміть руки і з'єднайте отримані позначки з округлою лінією. Ліва рука дозволяє побудувати візерунок для правого рукава.



  3. Тепер на візерунку потрібно вивісити деталі, які будуть відповідати полиці (передня частина виробу) і спини.



  4. З червоною позначкою на рукаві місце, де буде проходити шов. Після цього виріжте візерунок на швом і приклейте деталі, змінивши їх місця.



  5. Для того, щоб пришити рукав, який буде відповідати персональним параметрам.





І для закоханих стильних образів я пропоную познайомитися з невеликими вибір У самий модний, згідно з Інститутом кольорів Pantone, колір ультрафіолет. Для того, щоб мати бажання пришити щось гарне, натхнення просто необхідно!

  1. Яскравий, ловий, ефектний! Якщо цей варіант є вашим смаком, сміливо поєднувати фіолетовий з малиновим відтінком!



  2. Щоб насолодитися хітом УФ-тіні, створіть фіолетовий загальний вигляд. Але не забудьте про головне правило – речі повинні бути трохи різними в тіні, щоб не об'єднатися в одну яскраву пляму.



  3. Найлегші і безпечні поєднання модного кольору весняного сезону ультрафіолет з білим. Свіжий і стильний, це не так?



  4. Дуже цікавим і незвичайним поєднанням фіолетового і апельсинового. р.



  5. Але такі елементи можуть відроджуватися навіть самим нудним зображенням, але, звичайно, важливо правильно «наносити» їх в колір і стиль.





Порада А тим, хто все одно не хоче турбуватися про будівництво різних видів візерунків, раджу ознайомитися з готовим малюнком чарівної сукні. Побачивши свій стиль, ви відразу будете запалити ідею пошиття себе таким же! Крім того, таке плаття можна носити в теплому і холодному сезоні: все залежить від вибору тканини.



Як видно, КошикБез відвідування ріжучих і швейних курсів цілком можливо. Після всього, навіть комплексний, на перший погляд, речі можуть бути дуже простими у виготовленні.

Повідомляємо про те, що ви хотіли б пришити кохану, і не забудьте поділитися цим трюком з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное