Рецепт три яєць запечена касазол

Моя мама-в-одному – це кваліфікована господиня, вона просто не має рівних в кулінарії. Вона має одну надпотужність: вона бере рецепт, змінює її трохи і створює її самостійно, що перетворюється на звичайну страву в справжній кулінарний шедевр. Так вона зробила з рецептом сирної запіканки, яка стала її підписною стравою. Діти люблять його, хоча не можна годувати їх звичайним сиром.





Я був щасливий і мій мати-в-право поділився цим секретним рецептом з мене, і я хочу розповісти вам, Як приготувати ідеальний сирний тортй Вся секрет в поєднанні пропорцій, всього 3 ст.л.!

Смачні запечені запіканки інгредієнти
  • 500г сир
  • 3 яйця
  • 60г вершкове масло
  • 3 ст. цукру
  • 3 ст.л. сметани
  • 3 ст.л. сималіна
  • щіпка


Підготовка
  1. У сковороді пофарбуйте вершкове масло, додайте цукор, сметану, манку і ретельно перемішайте. Вона повинна бути однорідною масою без грудей.



  2. Збийте яйця і додайте їх до суміші. Додайте щіпку ванілі.



  3. Тепер додайте сир. Найкраще, звичайно, домашній сир підійде, але якщо такої речі немає, магазин з 9% жиру теж хороший.


  4. Тепер все це потрібно збити в блендері на однорідну масу. Необхідно, щоб тісто було ідеально в консистенції. Після того, як ви отримаєте ідеальний вага, збийте його міксером ще 10-15 хвилин. Ви можете додати фрукти або інший наповнювач до тесту, але мій господар любить його без неї. 1990Р. 2199Р.



  5. Суміш готова, тепер заливаємо її в форму змащуємо маслом. Випікати в духовці при 160 градусах. Час випічки залежить від печі. В одну годину можна запікати, а в іншому - все і половина. Тому, щоб запіканка не була сирою всередині, перевірте ступінь готовності з дерев'яною паличкою. Ваш ідеальний запіканка готовий, хороший апетит!





Тепер ви знаєте чарівний рецепт. млинцій Я впевнений, що ваша родина порадує вас цим повітряним та ніжним десертом!

Можливо, у вас є власний рецепт підпису для запіканки або маленьких секретів його приготування? Ми будемо раді, якщо ви будете ділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное