Як приготувати салат з білої капусти

Я не пам'ятаю вічно їсти. сировинаІ в поєднанні з капустою. Ось чому я не збираю салатів, як щось смачне, поки я спробував цю дивовижну страву. І завдяки наявності м’яса в ньому вона збивається як щік, так і дорослими, так і дітям.





Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися з вами рецепт смачного салату з м'ясом "Я не вірю." Назва він отримав, тому що композиція салату дуже проста і мало хто вважає, що це може сильно хвилюватися смакові бутони. Однак не було їжі без гостей, які запитують рецепт. Салат і сердечка, і для дієти підійде.

Салат з білої капусти Інгредієнти
  • 600-700г капуста
  • 2 морква
  • 1 буряк
  • 200-300 м'яса
  • рослинно-масляний
  • сіль
  • шемале


Підготовка
  1. Вимити і очистити овочі. Обприскування капусти. Грат морква і буряк.



  2. Змішайте приготовані овочі в одній страві і додайте трохи солі, близько половини столової ложки. Це так, щоб овочі пустили сік, стали більш м'якими і загальним кольором.



  3. Покладіть чашу овочів біля і перейдіть на м'ясо. Це може бути що-небудь від дієти курчата до барани. Наріжте її в товщину, як на бджільництві, і довжиною близько 3-4 сантиметрів.



  4. Посмажити м'ясо в рослинній олії близько 5 хвилин і додати в овочі. Смакуйте салат з оливковою олією, якщо ви їсти здоровими, або майонезом. Додати спеції за смаком. р.



  5. Салат готовий! Але, щоб зробити його смаком ще більш пряним, нехай він охолоне і відправляє його в холодильник протягом 15 хвилин.





Це один салат Ви будете мати нагоду навіть дітям, які, як ви знаєте, не маєте любові до таких овочів. Станція метро грає величезну роль тут. Якщо додати майонез в салат, це буде дуже ситним, але в той же час високий вміст калорій. Ви можете додати сметану, це смачно.

І якщо наповнювати рослинною олією, вона все одно буде харчуватися, але в той же час дієтична. Якщо смажене м'ясо є табу для вас, ви можете запікати його або варити його. В цілому набір товарів простий, але є фантазія для прогулянки.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не забудьте поділитися цим рецептом з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное