Як вирощувати любов дітям

Іноді є діти з неймовірними здібностями. Вони чарівно досягають успіху. УвійтиТі, які оточують їх. Але що якщо дитина народилася, але не було чого ви очікуєте?



ДепозитФотогалерея

Його відносини з батьками не люблять. Щодня ви розумієте це, і ви відчуваєте, що немає надії. Вони кажуть, «Діти, які приходять, і є ті, хто приїжджає.» «Якщо ти не там, то все було інакше, краще!» Ми будемо мати ідеальну сім'ю, якщо це не для нього. Дитина, як вам подобається вампір, відсмоктує міцність зсередини і дає нічого повернення.

Що робити в цій ситуації? Чи нехай він виросте, як на дорозі? Або продовжуйте інвестувати гроші, час, любов, нерви, сила, здоров'я і жертвувати багато, багато і бути готовим, що не буде оцінено, але досить навпаки. Очікується, щоб зробити свій вибір?



ДепозитФотогалерея

«Ми давали йому життя! Він повинен бути вдячний за це. Кожна людина хоче бути важливою для своєї дитини, як дитина до них. Але деякі батьки вірять, що їх діти відмовляються від виштовхування дарованого життя.

Психологія сімейних відносин пояснює, що батько Вони не будуються на звичайному обміні. Дитина не може, ніколи не може компенсувати найбільший подарунок свого життя. Є глухий годинник, де попит і інші не відповідають очікуванням.





Дорослим очікують послухання, гарне ставлення, повагу і визнання, але немає балансу! Діти пов'язані з батьками за типом крові, але не духовно.

"Чому я даю його занадто мало?" Гільт переконує, що дитина не має значення. Це набагато простіше дати матеріальні переваги і чекати повернення. Але дитина потребує свого часу, уваги, емоцій, вдячності, любові, поваги, бажання допомогти і поділитися правим ресурсом.

Попсована дитина створює невибагливе коло, він вимагає, і батьки намагаються порадувати і побачити зерно подяки в очах.



ДепозитФотогалерея

«Я люблю тебе!» Я не можу прийняти вас як хтось інший.й Ця фраза не спіймана, але вона підкреслюється ознаками непрозорості і небажання взяти сторону дитини в складній ситуації, навіть якщо він сто разів неправильно.

У випадку виникнення конфліктної ситуації батьки не дають допомоги, оскільки вони не заслуговують, і діти не приймають, тому що в обміні вони повинні надати їх уявлення, згоду і жертвувати особисті інтереси. «Я не хочу нічого від тебе!» Або погоджуєтесь приймати гроші та подарунки.





ДепозитФотогалерея стає складним ПідлітокЗ'явився багато. Діти виростають і розчаровують батьків. Вони відокремлюються один від одного, і кожна людина залишилася самостійно з власними гравітансами.

До того, як він занадто пізно, це час, щоб зняти ваші рожеві окуляри. З дітьми життя завжди буде жорстким, на фоні буде тривожність, розпад, втома, гнів і страх самотності. Але аксіом життя є те, що будь-яка дитина є благословенням. Вам потрібно любити його, показати щирі емоції і почуття, це перше, що навчиться подарувати.



ДепозитФотогалерея

Діти приходять в життя. Ваша дитина з'явилася в цьому світі з однією метою: що ви любите себе і його - не вдалим і непристойним, але реальним, різним, міцним і слабким, здоровим і хворим. Неважливо, як старий, 3 або 33.

В житті є різні ситуації і різні сім'ї. Молодіжні проблеми з батьками – це просто кінчик айсберга. Щоб бути щасливими, кожен з нас має багато роботи, особливо на собі.

р.

ДепозитФотогалерея

Хто ви думаєте, що для дітей, які вирощують голодний? Як змінити все?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное