Який торт варити з двох лимонів

Я люблю готувати смачні і незвичайні десерти і в той же час хочу, щоб приготувати трохи часу. Я недавно знайшов ідеальний рецепт, який підходить для моїх вимог.

За один раз. лимонний пиріг «Кращий» приготував для приїзду друзів. Ми вирішили мати маленьку бачолетну вечірку, і так як я мав годину запастися, я вирішив лікувати мої подруги для саморобних випічок. Кращий з усіх, такий пиріг підходить для любителів ніжних і ароматних тістечок з ароматом цитрусових (і я тільки належить до цієї категорії любителів).

Пиріг лимона "Тасти" Пиріг "Тасти" за смаком повністю відповідає своїй назві, без перебільшення. І це просто неможливо відмовляти!

Це виглядає досить скромно, але ніхто навіть не встигнути побачити його - тому що вони швидко відстібаються від блискавки. Це млинець!

Мій чоловік був дуже дивний, коли він прийшов додому, і мої друзі, і я вже їсти весь торт. У нас є лише три! Так я збираю його знову завтра для мого чоловіка, він робить його дуже швидко. Просто перемішайте інгредієнти, і в час, всі господарі відстануть. магіяй





Редакція "Сайт" для вас лимонний торт Смачний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Тест інгредієнти
  • 3 лимони
  • 150г цукру
  • 4 яйця
  • 180г вершкове масло
  • 10г розпушувач
  • 250г борошна


Фентезі інгредієнти
  • 3 ст. л. лимонного соку
  • 6 ст.л. цукрового піску






Підготовка
  1. Спочатку потрібно розтопити вершкове масло і залишити його на охолодження. р.



  2. Вимийте два лимони і очистіть їх дрібною терткою. Далі потрібно зняти шкіру від лимонів, нарізати їх на скибочки і видалити кісточки.



  3. З блендером лимони на пюре.



  4. Додайте розпушувач до борошна, а потім просійте його через сито.



  5. У зручному контейнері додайте 4 яйця і добре збийте їх міксером до пишного стану. Потім додайте цукор, вершкове масло, лимонне пюре, і знову збийте міксером.



  6. В отриману суміш додайте борошно в дві дози і знову перемішайте.



  7. Тепер знадобиться форма для випічки, 22-24 см в діаметрі. Змастити цвіль маслом і залити тісто в неї. Покладіть форму в попередньо розігрітій духовці і запікайте на 35 хвилин при 180 градусах.





  8. Готовність торта можна перевірити дерев'яним мечем. Візьміть готовий торт з духовки і дайте йому охолонути. 5489764



  9. Для приготування помади в зручному контейнері віджиміть сік від половини лимона, додайте цукрову пудру до неї і добре перемішайте. 559807



  10. Готовий пудж щедрий покриває поверхню торта і виділяє 1-2 години для його загартування. Потім можна порізати лимонний торт на скибочках і подавати його на чай. Бодибилдерши!





Я також запропоную вам ознайомитися з незвичайним і дуже цікавим рецептом для млинця, який складається з тільки 3 інгредієнтів.

Цей десерт є винахідником японської дівчини, яка не уявляє її життя без солодощів і одночасно намагається захистити фігуру. Торт просто чарівний - повітряний, плавлення в роті, так привабливий! Приємний сюрприз - рецепт не містить борошна і цукру. Дуже красива!



Випічка з лимоном Завжди приваблює увагу кухарів. Насолодіться смаками. На відміну від кисло-солодки робить будь-який лимонний пиріг кулінарним шедевром, а неповторна родзинка дає особливий цитрусовий аромат.

Будьте впевнені, що твій коханий солодкий млинй Збережіть цей простий рецепт і поділіть його з друзями, вони обов'язково будуть любити його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное