Саме тому жінка з формами і трохи зайвого жиру так важливо для вас.

З раннього дитинства ми вводили в голову різних візерунків: як поводитися, що сказати, як виглядати. Вони особливо намальовані до останнього. Про нас жири, нехай маленький - це потворна, і погрожує людину з небезпечними захворюваннями.

Надмірна вага У повних людей часто спостерігаються недоліки дихання, ризик інфарктів, інсультів, цукрового діабету, гіпертонії, атеросклерозу. так, щоб позбутися від всіх цих пори, потрібно схуднути? З зниженням маси тіла, багато з цих захворювань виділяються. Але при втраті ваги важливо не придбати нові недуги.

У мене є хороші новини для тих, хто не має хороших новин. Згідно останніх оптимістичних даних, помірний веде до довголіття. Так краще бути в'яленими, ніж тонкими?





Редакція "Сайт" Я підготував якусь цікавішу інформацію про те, чи краще це мати на складі. кілька додаткових кілограмів? Я повинен знати про це рік тому.

Згідно з ВООЗ, нормальний діапазон індексу маси тіла (BMI) для людей більше 20 років знаходиться між 18.5 і 24.9. Також є сильний аргумент для цих показників: при збільшенні ВМІ, підвищується загроза розвитку серйозних хронічних захворювань. Небезпечна небезпека ранньої смерті.





Експерименти німецьких вчених привели до цікавих результатів. Дослідники з лікарні університету Берлін порівняно з даними понад сто тисяч людей віком 50-60 років.

Мета дослідження — знайти БМІ, яка статистично пов’язана з найнижчим ризиком передчасної смерті. Від чого прийшли незвичайний висновок: BMI, з яким живуть найдовші, асоціюється з низька вагай

Зрозуміло, що не було нічого спільного з ідеальною вагою. Не менш вигідно, ніж трохи зайвої ваги.

р.



Дослідження показали 42 різних досліджень, які досліджували відносини між ожирінням та захворюванням, а також тривалість життя. Результати роботи були опубліковані в останньому випуску Deutsches Ärtzeblatt International. Потрібні сказати, для пишних жінок і чоловіків в тілі, ця інформація як справжня бальзам!

Справа в тому, що населення Німеччини в основному зайва вага, і показники індексу маси тіла дуже далеко від ідеалу. Поміряти зайву вагу впливає на 40% населення, а ожиріння на 20%. Тепер відомо, що з помірною зайвою вагою рівень мортальності не змінюється, а з ожирінням він збільшує не більше двадцяти відсотків.

р.



І старша людина, значно скоротила вплив зайвої ваги тіла на тривалість життя. Дані німецьких науковців розглядаються актуальними та їх американськими колегами. Вони також проаналізували статистику смертності і, враховуючи BMI більше двох мільйонів американців, зазначив, що незначне надлишок норми ваги вигідно.

Такі люди рідше загинуть від хвороби Альцгеймера, пневмонії, хвороби Паркінсона. Вони, ймовірно, страждають від інфекційних захворювань і навіть рідше, щоб отримати травми.

У всіх групах є статистика. Канадські вчені також погоджуються, що помірна повнота є перевагою, а не недоліком.





Японці теж ретельно вивчили це питання. Вчені в Тогоку університету за дванадцять років спостерігали тридцять тисяч людей віком від сорок до сімдесяти років. Дослідники підтверджують, що люди, які здобули зайву вагу за віком сорок, живуть в середньому за сім років довше, ніж тонкі.





Здоров'я впливає на багато чинників, і вага є тільки одним з них, хоча важливо. Тому спосіб життя жінки в комплексі.

Наприклад, жінка з 10-15 додаткових фунтів, які не мають шкідливих звичок, робить фітнес і відчуває себе добре, як правило, здоровіше, ніж жінка з ідеальною вагою, але з нульовою фізичною активністю і наркозією для швидкого харчування і спирту. І це не підрахувати питання спадковості та системних захворювань!

У майбутньому найкращий варіант для здоров'я є постійним нормальним (в фізіологічному розумінні) вагою, яка, якщо вона флуктуати, незначна, а також наявність достатньої м'язової маси і здорового співвідношення його до жиру.





Серед людей з худий смертність підвищує не тільки від злоякісних новоутворень, але і від серцево-судинних захворювань, інфарктів і інсультів. Вони, швидше за все, можуть бути депресовані і депресовані. В цілому казка «до тих пір, поки жирне висихання, тонкі гине» не має сенсу з медичної точки зору.

Якщо ви думаєте, що жінка з пишною формою і невеликою кількістю зайвого жиру не може бути моделі, то я повинен переконувати вас. Недавні моделі плюс-розміру почали з'являтися, які стають дуже успішними. Тому я пропоную вам дізнатися про одну з найяскравіших представників пишної краси - Стефанія Фераріо.





Супермодель неодноразово з'являється в різних телевізійних програмах, і в кожному вона намагається передати ідею того, як важливо зрозуміти, що кожен з нас унікальний і має свої особливості зовнішнього вигляду. І намагайтеся підійти до деяких візерунків, ми тільки втратимо нашу чарівність і індивідуальність.







Але для вас проблема зайвої ваги дійсно проблема? Ви боїтеся з високою BMI? Що краще для вас: набути додаткові фунти і жити довше або жити до ідеального, але дотримуйтеся мрії про святкування вашого центені?

Якщо ця стаття була корисною для вас, розкажіть своїх друзів про це, а також дізнатися їхню думку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное