Найпопулярніші кульки Королеви. Ви будете дивувати, як простий цей рецепт!

Кожен має мрії. Багато років тому, мій сон був бути в Великобританії, щоб побачити ефектний Великий Бен, прогулятися по таємничих вулицях Лондона і пити смачний чай, як британський до.

6 місяців тому, я нарешті пощастив достатньо, щоб виконати своє бажання, і я зміг їздити відомими подвійними дисками, візьміть картину на телефонному стенді, відчуйте красу лівого трафіку і, звичайно, за смаком реальний, чорний. Українськай

Я довго думав про те, що відійти як пам'ять моєї щасливої поїздки в Англію, щоб ця пам'ять була дуже довгою. І я знайшов рішення, яке зараз радує не тільки мене, але й всієї родини.

3415678



Анімі, друг шахти з Лондона, розповів мені рецепт реальної речі. УкраїнськаНаші яблуні, без яких вони просто не представляють ранковий чай. У Сполученому царстві п'яний чай з коронами є тією ж традицією, що їсти ранковим крісантом у Франції.

Буни для редактора чаю "Сайт" для вас УкраїнськаЯка порадує вас. Як виявилося, ці бункери не вимагають ніяких зусиль на всіх, тільки половина години готова, і їжа для них завжди знайдеться на вашій кухні.





Тест інгредієнти
  • 450г борошна
  • 5 ч.л. випічки порошку
  • 1,5 ч.л. солі
  • 110г масло
  • 50г дрібний цукор
  • 450г яблук
  • 2 ст.л. молока






Підготовка
  1. Нагрійте духову шафу до 200 градусів, змащуйте тісто маслом і злегка посипте її борошном. В той час як піч нагрівається, в зручному контейнері просіяти борошно, розпушувач і сіль.



  2. Наріжте масло невеликими кубиками і додайте її до борошна.



  3. Подрібніть вершкове борошно в кришку. Додати цукор і добре перемішати.



  4. Очистити яблука. Половина яблук слід натерти на великій тертці, а другу половину слід дрібно нарізати. Я отримав великий тут, мені потрібно трохи менше.



  5. Додаємо яблука до борошна. Подивитись його добре. Поступово додайте молоко, столову ложку, замішуючи м'яке тісто.



  6. Викласти отримане тісто на борошняній дошці. Ретельно змочуйте тісто протягом декількох хвилин, а потім розкачати її в шар близько 1 см.



  7. І тепер ми переходимо на різання бункерів з гострими формами. Форма повинна обов'язково бути з гострими краями, щоб шари не пошкоджені, інакше скони не будуть добре рости. Зверніть увагу, що чашка не підходить для цього бізнесу!



  8. Далі викласти конус на сковороді, змащуючи їх зверху молоком і злегка посипати цукром, бажано світло-коричневим. Поставте заготовки в опалювальну духовку близько 20-25 хвилин.





  9. Видаліть готові чіпси з духовки і покладіть їх на пластину або гриль для охолодження.



  10. Ось чому англійський сніданок готовий!





Також я пропоную вам дізнатися рецепт традиційного англійського десерту: апетитний і легкий баран з імпровізованих інгредієнтів. Це смачна їжа дійсно варто спробувати!



Я впевнений, що це просто і смачне тістечка стане вашим улюбленим. Англійська шкіра не жирна, помірно солодка і запах як яблуко. Щасливі сім'ї. Кошик І не забудьте купити хороший чай. Бон привіт!

Скажіть своїх друзів про цей рецепт, яблуні є класичним, що кожен повинен знати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное