Дитячий лікар миру! Багато людей просять допомогти – я спробую допомогти всім, але іноді це не працює.

Ця людина не потребує введення. Так багато хороших було зроблено своїми руками, тому багато життів були збережені. Усі статті у світі недостатньо розповідати про все, що він зробив для медицини і для кожного його пацієнтів зокрема. Для більш ніж половини століття він допомагав дітям, і це буде корисно пам'ятати, що він досяг в житті.

2924897



Редакція "Сайт" Він познайомить вас з великим чоловіком і лікарем Леонідом Рошлом і розповість про свою історію. Дуже надихає!

Леонід Рошал: Звісно, він дуже неординарний чоловік, який зробив себе. На дачі своєї кар’єри головний дитячий пульмонолог Московської області зарекомендував себе як блискучий дитячий хірург, - сказав Микола Ваганов, головний лікар РДКБ.

Великий хірург - це лише невелика частина того, що об'єднує Др. Рошал. Він створив спеціальну хірургічну команду, яка була першою в області стихійних стихій, чоловічих катастроф і терористичних атак. Він зарекомендував себе не тільки як відмінний лікар, але і як організатор і навіть громадський діяч.





Журналісти назвали його. «Дитячий лікар миру».І це найкраще визначення. Він ніколи не зосередився на роботі одного лікаря. У той же час він лікує дітей і вирішує абсолютно недбалі проблеми: він бореться з платною медицини, бореться з недоліками системи охорони здоров'я, веде переговори з терористами. Він докладає всіх зусиль розробка системи охорони здоров'я І це більше людей, які безпосередньо відповідають за нього.





Однією з найбільших досягнень Др. Рошала є створення Московський інститут невідкладної дитячої хірургії та травматологіїй Впродовж тривалого часу він боровся з різними фінансовими структурами бізнесу та завоював місце для будівництва цієї установи. Але все вдалося, і в 2003 році Рошал очолив інститут, який зараз розвивається передові технології, використовуючи високотехнологічні методи діагностики і лікування дітей, розвиваючи нейрохірургію.

Олександр Чучалін, доктор медичних наук, академік РАМС, сказав: Я думаю, що його інститут є єдиним інститутом в нашій країні, який спеціалізується на нейротравмі дітей. Він створив весь інститут, який відповідає найвищим міжнародним стандартам. Не кожен отримує такі слова від поважних людей, що означає, що Леонід Рошал дійсно заслуговує їх.

Габаритний зображення



Варто згадати про свою роботу, щоб врятувати дітей різних куточків світу. Він неодноразово керував командами лікарів, які працюють у воєнних зонах на Близькому Сході, Югославії, Абхазії та Азербайджані, Ізраїлі та Чечня, лікували дітей, які постраждали від землетрусів у Вірменії, Єгипті та Японії, Грузії та Сахаліні, Каліфорнія та Індії, Афганістані та Туреччині.





Звісно, не можна пам'ятати відвагу Леоніда Михайловича, що продемонстрував під час рятувальних заручень під час терористичної атаки на Дубровці. Все було шоковано трагедії, що сталося там. Вона не залишила Рошала байдужим.

Так як кожен інший, Nord-Ost прийшов як повний сюрприз для мене. Увечері я повернувся на телевізор і спочатку я просто не вірю, що я чув. Я сидів на екрані до ранку, намагаючись його розібратися. І я думав: є дорослі і діти. Вони потребують лікаря.

Він пішов виключно, щоб допомогти хостям, щоб надати їм медичну допомогу, і в результаті 8 дітей були видалені з будівлі, а господарі отримали воду і ліки. Він веде переговори з терористами і кожного разу, коли він не повернувся туди, щоб допомогти з чимось іншим.

У цьому відео ви дізнаєтеся більше про те, що Леонід Рошал зробив у тих жахливих днях.

про:blank

Коли ви подивитеся на це, ви отримаєте сльози, коли ви подивитеся на нього. І від несправедливості і абсурдності того, що відбувається, і від щирості і істинного героїзму цієї людини.

У інтерв’ю Рошал згадав: «У цьому месі 130 з 800 осіб загинув.» Я не сказав, що це не достатньо. Але більшість з них збереглися. З кожним роком на день пам'яті жертв Норд-Ост я прийшов до Дубровки з ранку, довге до ралі. Я приніс квіти і, як ідіот, я прочитав і над цим переліком 130 імен. Я думаю, що я можу бути 131ст.





Для своїх послуг Леонід Рошал отримав безліч нагород. Серед них – «Національний Герой», «Дове миру» та багато інших. Він має велику кількість назв, але головне - стандарт російського лікаря. А ті не порожні слова! Кожен повинен підходити до своїх ювілеїв з такими досягненнями за своїми плечима. У 84 році лікар ще працює і не зупиниться до того, як він може.

«Я 80 років, час стека. Я повинен вибрати головне, хоча в порівнянні з 10 або 20 років тому, кількість планів і бажань не знижується. Я дуже хочу бути послугами нашого інституту невідкладної дитячої хірургії. Але більшість всіх, і це не красиві слова, я хочу бачити в Росії таку охорону, яка буде досить велика більшість росіян, говорить Леонід Михайлович.





Цей лікар присвячив своє життя для збереження інших. Завдяки своїй відданості і мужності, сотні і навіть тисячі дітей змогли втекти страшну долю. Він не припинився страхом смерті, війни, небезпеки або терористів. Різні частини світу, різні люди і різні життя. Він зробив так багато, ризикуючи власне життя, змінити світ, навіть якщо не всі, але тільки невелика частина його.

Леонід Рошал – сучасний герой! Вам необхідно поговорити про нього і пам'ятати його досягнення.

Ви любите це надихнути статті? Не забудьте поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное