Стиль 91-річна королева Єлизавета II: 10 прикладів, які яскравість вік не є перешкодою

Справжня жінка може бути привабливою в будь-якому віці. Кращий доказ цього є зображеннями 91-річного Королеви Elizabeth II. Вона має варіабельний стиль все її життя, і це не строгі сірі костюми і підібрані волосся, але елегантно, але завжди яскраві монохромні наряди. Ви коли-небудь дивилися? Queen Elizabeth II Великобританія вибирає такий яскравий одяг?





Все про свій статус. Королева сукня, яку слід побачити в натовпі на будь-якому заході. Після того, як монолок завжди добре виглядає, і якщо він також яскравий - ви будете 100% в прожекторі. Я не знаю, якщо це робота стиліста або прояв власного. смакиАле такі наряди, разом з її сяйво посміхатися, працюють чудеса і енергетика всіх навколо.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас вибір найяскравіших нарядів Elizabeth II. Вона має багато вчитися!

Яскраві наряди
  1. Весна приїжджає. Такий яскраво-рожевий черниця виглядає просто приголомшливо! Хто говорить рожевий колір немовлят?



  2. Я завжди уникає апельсинових речей до того, як я бачив цей образ Королеви. Дуже елегантний, і капелюх відмінно.



  3. Ніжний колір лаванди виглядає дуже жіночним. В той же час, як і дискрет.



  4. Lemon колір є відмінним вибором. Він робить образ дуже свіжим. І цей жовтий букет прекрасно доповнює наряд і дарує йому романтичний настрій.



  5. Є навіть тінь царського синього. Він виглядає дуже благородно.



  6. Тут Єлизавета II схожа на букет троянд. Цей капелюх не може бути виданий.



  7. Ніжний рожевий відтінок зовсім не яскравий. Але монохромний Цей колір дуже вражає.



  8. Небо-блакитний наряд продуманий до найменшої деталі. Як завжди шапка і пальто знаходяться в одному кольорі, а сукня збиває сині елементи. Дуже гармонійний образ.



  9. Лілові і фіолетові кольори дуже модні цього року. Так королева Великобританії не тільки сукні яскраво, але і наступні тенденції.



  10. Але її величність не завжди носить капелюхи. Цей образ був доповнений королева з красивим шарфом. А хутро на рукавах додає особливу чарівність до образу. 6571595854 доб.200





Єлизавета II - красива жінка. Вона має великий смак, і її наряди захоплюються цілим світом. Вона надихає багатьох дизайнерів і, таким чином, вона сама відвідує модні шоу. Її капелюхи – справжня робота мистецтва. Це посмішка жінка випромінює доброту і надихає. А в повсякденному житті, коли ви не повинні з'являтися в публіці, вона схожа на кохану і люблячу бабу. Але це просто стильно.





Вам подобається яскравий одяг? Скажіть нам у коментарях, а також поділитися стильним вибором з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное