Ми консультуємо з священиком: порядок та правила проведення меморіального шроту після похорону. Якщо ви є мертвою особою або суїном...

Неважливо, що життя людини жив і неважливо, які дії він зобов'язаний, Царство Боже. Ми всі. Дуже важко супроводжувати близько людей на останню подорож. Я не хочу нічого пропустити і зробити все правильно, особливо якщо у мене немає часу, щоб зробити це протягом життя.



ДепозитФотогалерея

Сьогодні багато хто цікавиться питанням, пам'яткаЯк організувати бенкет, розподіляти калах і ручників і чому закривати дзеркала в будинку? Хто робить ці правила?

Редакція "Сайт" Довгий час навчався християнським традиціям у православній бібліотеці. Але після консультацій з духовенством, ми навчимося, де є істинне навчання, і де панаганська захисна магія.

Запрошуємо Вас ознайомитися з порадами на похоронну церемонію. Безсумнівно. пам'ятка Це бажання допомогти душі і полегшити її страждання.





Навколо пам'яті є багато народних знаків, які стали традиції. Ми використовуємо для того, щоб вони нездійснювались, будучи в стані ігнорування і удару. Багато людей можуть зрозуміти, бо вони сподіваються, що таким чином вони відводять неприємності від своєї родини. Ось деякі з популярних надходжень.

Ритуальні начинки
  1. Немає вилок на похоронах.
  2. Сім'я не несе труну, щоб покійний не подумав, що його смерть щаслива.
  3. Всі дзеркала в будинку, де покійний розташований слід покрити чорною тканиною.
  4. На меморіальній вечері загиблим дається окреме місце на столі, зі склянкою спирту накрите шматочком хліба, тарілкою з ложкою.
  5. Діти до 6 і вагітних не допускаються до похорону.
  6. Якщо покійний знаходиться в будинку, не можна очищати до тих пір, поки тіло знімається з кімнати.
  7. Всі, хто взяв участь у похороні, повинні бути передані хлібом і ручним хустом.



  8. Магазин, на якому стояв труни, необхідно перевертатися на добу і покласти віску біля нього. Це робиться для запобігання іншим мертвим особам з'являються в будинку.
  9. Не залишаєте в будинку речі, які прийшли в контакт з мертвою особою.
  10. Дверцята і хвіртки будинку, де помер людина повинна зберігатися протягом трьох днів.


Біловодці радять не звертати увагу на переговори, але проконсультуватися з церковними міністрами. В першу чергу це церква молитви. «Так само я кажу вам, що якщо ви погоджуєтесь на землю, щоб запитати будь-яку роботу, що ви попросите їх від мого батька, який небесний. й





Згідно з церковними викладаннями, необхідно пам'ятати померлих на третині, дев'ятих днів після смерті і на ювілей. День смерті завжди вважається першим. Найголовніше – це не меморіальна вечеря, але спільна молитва. Якщо ваша сім'я вирішує організувати вечерю в пам'яті загиблих, пам'ятайте кілька правил.

Як провести меморіальну вечерю
  1. На спеціальних пам'ятних днях (3-й, 9-й, 40-й і з ювілею), замовте меморіальну службу в церкві і приїжджайте до літургії, якщо вона закладена в цей день.
  2. Якщо це на великому святі, ви можете провести чудовий вечір. Дуже смачна їжа в суботу. Вейк на пост Ви можете зробити це занадто.



  3. Не має великої партії. «Якщо ви можете молитися за людину, промити, не можете промити, скажеш про нього, не можете продумати про нього. й
  4. На особливий день пам'яті слід світити свічку, куплену в церкві і читати молитву: «Би молитви про народження Вас до Христа і вашого прелюда, Апостолів, пророків, ієрархів, святих і правих, і всіх святих, ваших загиблих рабів, відпочивати».



    Перед тим як їсти, кожен сидить на обідній стіл повинен прочитати наш батько. Побачити Бога, Господи, за прощення гріхів всім, хто пішов перед вірою і надії відмирання, нашим братам і сестрам, і зробити їх вічної пам'яті. блаженний. Господи, навчити мене вашу виправдання.

  5. Не варто багато їжі на меморіальному столі. Перша страва, яку гості з'їдають на прогулянці, є kutya (коліво, або сочиво) - варені зерна пшениці або рису з медом і родзинками. Зерна є символом воскресіння, і мед є солодкістю правого в Царстві Божого. Бажано закріпити Kutya під час меморіального сервісу, але якщо це не працює, необхідно посипати святою водою.



  6. Їжа з пробою може бути розподілена до тих, хто потребує, її не можна відкинути.
  7. Придбання їжі до могили покійного неправильно, це язичнева традиція.
  8. Ювілейний меморіальний Після смерті вони виконані скромно. У цей день збирають в тісному колі близьких і пам'ятають загиблим молитвою, можна без їжі.
  9. Церква не затвердить вживання алкоголю на прогулянці. Вино вважається символом земної радості, а пробудка - це час для інтенсивної молитви для людини, яка може сильно постраждати в післявиході. Залиште склянку горілки і шматок хліба на столі неможливо в будь-якому випадку, це реліквія язичності, а в бджільництві сім'ї не роблять цього. р.

    ДепозитФотогалерея



Але що робити, якщо померли небесникиЧи зробив він самогубство або слідувати іншим релігійним викладанням? Ось як відповідає Святий батько:

«У храмах такі люди не прогулюються, але в разі виникнення самогубців вони не благослов'я Не забороняється читати домашню молитву і меморіальні страви з близькими. Ви повинні відвідати храм. Троїцький батьківський субот У цей день церква молиться всім тим, хто загинув від віків, в тому числі тих, хто тримається в пеклі.

Ви не можете подати підписки на самогубство, але Послуги Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У пам'яті нефрибелів слід променювати для них і надати алм. Так як вони ніколи не були в босі православної церкви, вони не служать нотками про них і не кладуть свічки. й





Ні одне життя на цій землі назавжди, ми засуджуємо до смерті. Але смерть породжується в нове життя, тільки тіла, і душа безсмертна. Від нас зараз, як ми проводимо це життя.

Промені і п'ятниці, живуть згідно з командами, і вона не без використання розривів для мертвих. Пам'ятайте їх в молитві або в храмі.

р.



Якщо ви знаєте відчуття втрати, розкажіть, як ви змогли впоратися з ним. Що ви думаєте, щоб зробити з НавігаціяДотримуйтесь їх, що якщо це магічне працює, або слухайте біблійні команди та думки духовенства? Не забудьте написати коментар.

Показати статтю друзям у соцмережах, адже це інформація, яку кожен повинен знати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное