Цікаво, чому ці птахи так маленькі. Чи здатні люди?

Уява людини безмежна! І якщо це ще й повернулося від таланту, світ отримує дивовижні і незвичайні твори мистецтва. Про це - Aki Nakata, який створює тварини, які виглядають як реальні тварини. камінь-фарбай З дитинства вона любила збирання каменів. Але один день, як підліток, Aki провів камінь в руці і зрозумів, що він виглядав як гай. Я звернув його. З тих пір вона створила безліч дивовижних робіт.





Малювання на камені Акрилові фарби тепер популярні хобі. Але редакційна колегія "Сайт" Акі Наката, бо не можна сказати, що це камені, і не живі тварини. Ми хочемо показати вам роботу талановитої дівчини.

Фарбування на камені
  1. Ці совки виглядають дуже реалістично. Ви можете подумати, що це деякі види крихітних нових підвидів. Але ні, вони просто скелі. р.



  2. Цей фокс просто захоплюючий! Хочу поставити в зимовий сад.



  3. "Я відчуваю дихання життя в кожному камені і спілкуюсь з ними, коли я малюю," Акі говорить.



  4. Мріяний кишеньковий собака? Є вона. Ви можете носити цей рік як щасливий туш. 60580534



  5. Цей леопард не тільки дуже схожий на життя, камінь також повністю передає дух предатора.



  6. Акі вважає свою роботу, коли вона бачить життя в очах тварини.



  7. Цікаво, кожен камінь поміщається в долоню руки. Уявіть, наскільки важко малювати кожну пелюшку або перо тварини.



  8. Якщо ми не знаємо, що це був розписний камінь, ми розглянемо його невеликий гамстер.
    Габаритний зображення

  9. Вовк не просто відпочиває на скелі, але дивитися всі обережно.



  10. Також зверніть увагу, що Aki не тільки фарбує одну сторону каменю, але створює об'ємну фігуру. Тож неважливо, як ви перетворите тварину з каменю, він буде виглядати реалістично.





Такі камені можна сміливо прикрасити вази кімнатними рослинами або використовувати гальки як акценти в інтер'єрі. Деякі люди створюють малюнки на великих каменів, щоб прикрасити їх ділянку або будинок.

Незвичайні фотографії завжди хвилюють розум. Наприклад, малюнки на тілі Йоганнеса Стоттера. Цей художник також зображений характер, не на камені, але на тілі людини.

Ви думали, що це птах був реальним, не ви? Повідомляємо про те, як ви були вражені створеннями Акі Наката. Поділіться фотографіями на камені з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное