Рецепт запечених сабурані з сиром

Всі в нашій родині люблять сир і всілякі страви. Одного разу я відвідував другу шахти і подарував мені дивний сирний торт. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Ніжний тонкий тісто і соковита сирна начинка є однаковою формулою Чудовий сирний торт.





Я почав запитати, що це було диво. Як виявилося, це традиційна осетинська страва - Saburani. Я написав рецепт, а потім знову радував сім'ю з чудовим пирогом. Сьогодні Я буду ділитися цим рецептом з вами.

Торт з сиром Інгредієнти
  • 100 мл води
  • 3 яйця
  • 500г пшеничного борошна
  • 400 г сиру сулугуні
  • 300г твердий сир
  • 100г вершкове масло
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ст.л. оливкової олії


Підготовка
  1. Спочатку потрібно приготувати тісто для нашого торта. На столі просіяти борошняну гірку, зробити невелику депресію і залити водою, 2 яйця, сіль і оливкова олія. Змішайте тісто і залиште на 30 хвилин. Тепер розділіть тісто на 5 частин, щоб 4 однакові і п'ятий більше, ніж інші. Прокочуйте кожну частину тесту в тонкий шар.



  2. Варити воду в сковороді і покласти туди кожен шар тесту. Вода не повинна бути відключена, вона повинна відварити повільно. Після вилучення тесту і переведення його в ємність холодної води близько 30 секунд, після чого висушують шар на рушник.



  3. Поки тісто сушиться, натирають твердий сир і сулугуні на великій тертці, ретельно перемішують.



  4. Тепер ми робимо наш торт. У вигляді випічки змащують вершковим маслом, викладають найбільший шар тіста так, щоб краю висять. Тепер кладемо там чверть тертого сиру і посипаємо тертим вершковим маслом. Робимо це з кожним шаром тесту, крім останнього. Що покласти на торт. Краї великого шару загортають, закріплюють зубними паками, змащують збитим жовтком.





  5. І тепер випікають в духовці при температурі 180 градусів близько 30-40 хвилин. Торт повинен бути обсмажений. Тепер ваш торт готовий, ви повинні взяти зубні палички, нарізати на шматочки і ви можете послужити його на столі. Просто пам'ятайте, це гаряча закуска. Бон привіт!





Рецепт трохи неприємний, але вірити мене, результат не розчарує вас. Насолодіться смачними стравами та ситними тортами. Кожен любить сабурані в домашніх умовах, і мій чоловік, як великий вентилятор м'яса, любить мій підпис протипожежних полотен.

Що таке улюблене блюдо вашої родини? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное