Ця молитва покриє всі труднощі з 7 замків! Найкращий спосіб попросити більші потужності для поступки.

Як часто приходять гості до вашого будинку? Нерідко, приймаючи відвідувачів, ми навіть не думаємо про те, як це може вплинути на атмосферу і енергію нашого дому. Якщо ви помітили, що ваша сім'я не погоджується, незважаючи на трифлі, відмова Ви і ваша сім'я в кожному кроці, швидше за все, людина з негативною енергією відвідала будинок.





Що ми робимо? Право, необхідно дотримуватися підтримки та захисту вищих сил. Ефективна молитва Сім хрестів є найкращим способом зробити це.





Надійний прийом допоможе закрити всі труднощі на 7 замків! Важливо дотримуватися ряду умов і налаштовувати в праву енергію. Перш за все, 7 церковних свічок повинні бути освітлені. А потім, повільно, закрийте очі і уявіть свій будинок, охопивши прозорий кокон чистої енергії.





Важливо психологічно розтягнути її над кожним членом сім'ї, таким чином створити спеціальне захисне поле. Після дихання глибоко і вимірюється, читати молитву сім разів.

Молитва



«Я нав'язуватиме сім хрестів захисту на себе, сім'ї та дому, серце. Від Святого Духа, від нашого Господа, від сина Ісуса, від Великої Матері Божої Матері, який дав життя без вини, від її Ангела Охороня, який постійно стежить за мною, від сутінки до світанку Я кладаю хрест, від землі до небес.

Р



Вони закривали хрести всі в’їзди з нечистого, приховали нас з зло. Я покладаю сім замків на будинок, я закрию його від неприємностей, я буду захищати сили дам для нашого миру і комфорту.

р.



Перший замок знаходиться з нещастя; другий від нещастя бідності і протоки; третій від сліз гіркого зсуву; четвертий від крадіжки чорної; п'ятий від бідності; шостий замок я закрию від хвороби; сьомий я закрию весь простір. Я об'єднує замки, довіряю ключа до Бога. Ми захищаємо нас, несправедливістю приводить нас. Я вірю в справедливість, в хороших думках, я відкрив свою душу. Амен.





Нехай Бог захищає ваш будинок від поганих людей. Ви не знаєте і ваших близьких! Не забудьте дізнатися, чому ви не можете повісити іконки в машині.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное