Що можна зробити з крохмалю і серветок

Ви не зможете зв’язатись перед Великоднім святом. Чи знаєте ви, що цього року воскресіння Христового падає 19 квітня? Я почав думати про приготування цього гарного дня.

Про дивовижний спосіб розповів друг шахти. яйцей І якщо ви вже втомилися від звичайних барвників і банальних наклейок, то встигнути розпочати творчу Великодню ручної роботи.





Головний символ Великодня, звичайно, Великоднє яйце. Як тільки вони прикрашають яйця для свята! Фарба, фарба, роблять різноманітні вироби у вигляді яєць. Сьогодні видання. "Сайт" Як дізнатися, Як прикрасити яйця використання методів декупажу. Навіть початківець в рукоділлі може впоратися!

Для декупажу можна взяти як варені, так і сирі яйця. Найкраще вибрати білі яйця, щоб полегшити фарбування поверхні.





Вам потрібно.
  • варені яйця (білий)
  • 2 ч.л. крохмаль
  • вода
  • кицька
  • серветки
  • Харчова розмальовка (золото, срібло)


837732



Прогрес роботи
  1. Візьміть кілька серветок з маленьким малюнком. Видаліть два нижні шари з серветки - Вам не потрібно їх, і вирізати невеликі заготовки квітів з кольорового шару.



  2. Починаємо розподіляти мотиви на поверхні яйцеклітини пензлем і водою. Дуже важливо спробувати розгладити всі складки.



  3. Тепер переходимо до підготовки дяля з крохмалю. Я використовував кукурудзяний крохмаль, але я можу використовувати картоплю. У невеликій ємності змішайте крохмаль і 50 г води, покладіть цю суміш на повільному вогні і нагрівайте на хвилину. Періодично перемішати майбутній кластер з чайною ложкою.

    Після того, як всі мотиви розподіляються, пропускають яйце добре з кластером і залишають на сухість. Замість крохмалю можна використовувати збитий білок.





  4. Коли всі яйця повністю висихають (10-15 хвилин), вирізають їх декоративним шаром. Для цього додайте харчову розмальовку на невелику кількість кластера. Краще сушити яйця на грилі.





  5. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. р.





Декупаж - це чудова можливість самореалізації, прикрасить повсякденні об'єкти, принести індивідуальність в інтер'єр. І, звичайно, будинок життя хак є одним з найбільш незвичайні способи економіїТак як, навчившись мистецтву декупажу, можна швидко створити подарунок ручної роботи, який не вимагає великих матеріальних інвестицій.

р.



Атмосфера яскравого свята створюється не тільки тортами і прикрашеними яйцями. Вони чудово підходять для себе.

Ось 21 натхненні ідеї для прикраси Великодня кошика з квітами. Коли я дивлюся на них, весна цвіте в душі!



Підготовка до Великодня є одним з найсвіжіших, найяскравіших і близьких сімейних традицій. Приїжджайте до цього свята творчо і поділіться своїми друзями, розповідаючи їх про цей незвичайний і цікавий спосіб. східний декорй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное