Нікотинова кислота: розчиняє застійні жири, в результаті шкіра насичена ... Тексти пісень, а це означає: Правда магія!

Я не купую. обличчя-кремовий У дорогих магазинах я кажу, що не подобається переплатити. Особливо якщо Вам не потрібно платити за якість, але для красивого баночка. Звичайно, в косметичних магазинах ви можете знайти що-небудь, але якщо ви ретельно прочитаєте склад дорогих товарів, ви можете помітити, що це не набагато відрізняється від недорогих споживчих товарів.



ДепозитФотогалерея

Саме через невідповідність параметрів «ціна-якість», що у мене мало впевненості у зберіганні косметики. Але це не завжди так. Мій найкращий друг, сертифікований косметолог, вчив мене з'єднання І вона сказала мені пару секретів про те, як зробити крем або маску або бальзам, як добре, як розкішний бренд.

Я щасливий! Я не сховаю секрету, я поділю його з усіма, хто хоче. Унікальний інструмент, який просто необхідний для нашого тіла, шкіри, волосся та нігтів нікотинова кислотай Але це справжня панацея для проблем шкіри, а також дуже необхідний і корисний вітамін для організму.





В медицині цей препарат міститься під назвою вітаміну РР, «Niacin» або вітаміном В3. Його дія ґрунтується на активній участі в процесах окислення в організмі. І нікотинова кислота сприяє росту тканин і перетворення жиру в енергію.

Мінімальний дефіцит вітаміну Р проявляється розсмоктування: нудота, головні болі, розлади травлення, загальна слабкість і безсоння. Але перші ознаки дефіциту є пілінгом і дерматитом, сухою шкірою і схильністю до ранньої зморшки.

320670р.



ДепозитФотогалерея При зовнішньому застосуванні нікотинова кислота розширює судини і допомагає поліпшити кровопостачання шкіри. Дякую вам. антиоксидантВітамін РР добре знімає запалення і запобігає втраті вологи з шкіри. Тому вона стає пружною і буквально «молодою» після декількох додатків. Крім того, вітамін РР стимулює регенеративні процеси, покращує фактуру і тон обличчя.





ДепозитФотогалерея «Гоя шкіра», зморшки і надмірна пігментація залишаться в минулому, якщо ви можете вміло використовувати такий цінний продукт, який можна купити не для всіх грошей у світі, але для брелок в найближчій аптеці! Застосування нікотинової кислоти в ампулах завжди виправданий. Для приготування косметики в домашніх умовах вам знадобиться мінімальний набір компонентів.

Рецепти косметики з нікотиновою кислотою
  1. Маска для обличчя алое
    Необхідно змішати 2 ампули нікотинової кислоти і 1 ст. л. сік алое. Застосувати суміш на чистому обличчі 25 хвилин. Наприкінці часу промийте чистою водою.

    ДепозитФотогалерея

  2. Ginger маска
    Це відмінний засіб в боротьбі з пігментацією шкіри і жирним блиском. Для приготування маски візьміть 1 ст. л. дрібно натертий імбир і змішати з 2 ампулами вітаміну Р. Застосувати до шкіри ватним диском, уникати зон біля очей, не більше 10 хвилин.
  3. Зменшення крему з нікотиновою кислотою
    Візьміть 2 чайні ложки регулярного зволожувача і додайте 1 ампулу нікотинової кислоти і половину ампули вітаміну С. Проведіть ретельно і нанесіть на шкіру перед сном.



    ДепозитФотогалерея
  4. Маска для відбілювання
    Змішайте 1 ст. меду, 3 ст. лимонного соку і 5 крапель азотної кислоти. Застосувати до шкіри 2 рази на день протягом 20 хвилин. Після 7 таких процедур обличчя помітно світліше!
  5. Банан маскування ліфтинг
    Візьміть 1 курячу яєчну білку і добре збийте виделкою. Додати до неї 1 ч.л. меду, 2 ст.л. л. м'якоть перерізу банана і половина ампули нікотинової кислоти. Добре перемішайте і нанесіть його на обличчя протягом 15 хвилин.

    ДепозитФотогалерея

  6. 40+ маска для протирання та сухої шкіри
    Змішайте 1 ч.л. гліцерин, вітамін А, токоферол і мінеральна вода. Нагрійте суміш в водяній бані і додайте 1 ампулу нікотинової кислоти до неї. Наносити маску в тонкий шар на 30 хвилин. Краще покривати очі з бавовняними дисками.


Для волосся нікотинова кислота в ампулах до Це свято! Для підвищення росту і прокидання фолікулів для волосся, косметологи рекомендують робити вітамінні маски після миття голови, 1-2 рази на тиждень.



ДепозитФотогалерея

По-справжньому розподіліть вміст ампули над склепом і залиште на 15 хвилин. Якщо у вас є густе волосся, можна розвести вітамін в невеликій кількості води. Неприпустимо використовувати більше 1 ампули, інакше можлива алергічна реакція.

Якщо дієта збалансована, немає додаткових потреб для нікотинової кислоти. Але для профілактичних цілей і для поліпшення загального стану волосся і шкіри рекомендується приймати вітамін РР у вигляді біологічної добавки. Дозування необхідно уточнити лікарем, так як виникають серйозні протипоказання.





Нікотинова кислота протипоказана при внутрішньому застосуванні для вагітних, людей з індивідуальним непереносимістю до препарату і схильністю до алергії, у хворих на артеріальну гіпертензію, артеросклерозу, виразкової хвороби, у хворих з готелем і цукровим діабетом.





Ми знаємо дуже мало про незвично ефективні засоби для догляду за шкірою. І вони доступні всім! Не віруйте телерекламу і заощаджуйте гроші на магічний засіб від зморшок. Дуже часто за гарною упаковкою приховує не зовсім якісний продукт.

Застава здорового шкіри і шовковистого волосся – правильне харчування. Багато проблем зі здоров'ям можна вирішити, додаючи здорові продукти, багаті вітамінами і мікроелементами до раціону.

Скажіть нам у коментарях, які Косметика Ви довіряєте? Не соромтесь писати назву, ваш погляд дуже важливо для нас.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное