Вимога добре навчатися – найгірша помилка батьків! Прочитати і розуміти всіх дорослих.

Як ми хочемо, щоб наші діти були щасливими! Іноді це бажання повністю відхилити нас, і ми робимо жирні дії. вихованняй Одне з найбільш грубих є вимагати, щоб дитина має відмінні позначки в щоденному житті, сказати, що його майбутнє залежить від нього, або принаймні поїздка до моря влітку. Здавалося б, що неправильно з тим, що дитина добре навчалася і мала хороший сертифікат на вступ до університету?





Редакція "Сайт" Про те, чому так небезпечний попит відмінних відзнаків від дитини. «Коли наша донька Варя пішла до школи, я зробив страшну помилку, яку я все ще вірю. Я сказав, що я був відмінним студентом і очікував себе з неї. Ми радимо всім думати про це!





Оцінювання дитини в школі "Вари навчалися добре, повідомляли про її успіхи, ми всі раділи її п'яти, горді ..." Я навіть не перевірила блокноти, нехай єдиний погляд на свій електронний щоденник. Але один день я взяв деякі з її блокноту, пролетіли через і побачили олівець-фарбований потрійний.

Габаритний зображення



"Вария, що це?" - Я кажу. Моя дочка загибла і зізналася, що вона боїться, що я дізнався і прославила її. Четвер, але три! “Ви сказали, що я повинен бути відмінним студентом!”





Моя дочка була боїться розповісти мені, що вона не була в школі, ви знаєте? Я побудував цю стіну страху і не довіряю між нами. І що б це в кінцевому підсумку призведе до того, що я не даю навіть уявити, якщо я не лякаю через це незручний блокнот. Не знаю, що робити. Я просто захопив її, сказав їй, і попросив мене ніколи не лежати знову. Не боятися. Вона пішла в інший номер, щоб подумати. І крі.





Саме так жінка практично створила бар’єр між собою і її дочкою, але в той час вона зрозуміла. Коли ми вимагаємо щось від дитини, нам потрібно зрозуміти: чи потрібен він? І кожен з нас розуміє, що це не ноти в щоденному житті, які важливі, але знання. Але з якоїсь причини ми починаємо вимагати, скакати, заборонити. І це, в свою чергу, порушує психіку дитини і вбиває довіру між вами.

р.



Відомий сімейний психолог Михайло Лабковський на своїх семінарах консультує батьків, не доторкнувшись до теми школи. Як навчається дитина – це власний бізнес. Це краще говорити про життя замість отримання C в математики або літературі. Важливо, щоб дитина сама усвідомила, що він зацікавлений, і рухається в цьому напрямку. Я не читав війну і мир знову замість того, щоб зробити експеримент на своїй улюбленій фізики.





І найгірше, коли батьки колись були відмінними студентами, але не відбувалися в житті. Не вдається знайти своє місце і працювати в несловлених роботах, не відвідайте місця, які вони бажали, в магазині можливо, не на волі. І діти змушені навчатися добре, щоб досягти чогось. Вони просто суперечать собі, адже для дітей важливий батьківський приклад, не тільки історії і вимог.





Я маю на увазі, подивіться на ваше життя. Вони лише ті, хто школаВи в хорошому положенні в житті? Я впевнений, що серед них є ті, хто п'є або працює з ранку до ночі, щоб мати достатню кількість для простих потреб.

І серед студентів, мабуть, видатних спортсменів, бізнесменів, політиків, моделей, митців. Але є випадки, коли діти, побоюючись, що депотична батьківка дізнається про три або що вони не вводять в інститут, вчинений самогубством.





Якщо ваша дитина буде хвилюватися перед кожним тестом, і перед оголошенням результатів просто стейк, то за випуском він вже буде струнким психіком. Зіткнувшись з подальшими життєвими проблемами, він просто перетвориться в нейротику. Це одна річ, коли дитина легко дається будь-яку науку, і він навчається на його насолоді, а інший, коли вона просто затребувана з нього, і навіть приглушена для будь-якого розмиття.





Не руйнувати людину у вашій дитині і не створювати страхи в ньому з дитинства. Будьте близьким другом, не просто батько, який годує, одяг та пилки назавжди. Якщо ви поліпшите свої таланти, він неодмінно стане успішним людиною в майбутньому, він не боїться отримати три з життя, але впевнено стежить за своєю мрії.

«Найбільш важливо, я дізнався, що ви не можете відшаровуватися. Ви повинні любити, допомогти, підтримувати, вірити в дитину, у всіх. І змусити Його вірити в нас, в мамі і тато. Не боїться.

Повідомляємо про те, що ви погоджуєтесь, що дитина не повинна бути відмінною студенткою у школі. Поділіться корисною статтю з друзями в соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное