Як використовувати ручну машину, щоб сплести шарф на 40 хвилин

Моя мати і бабуся люблять в'язати, як спицями, так і з гачком. Я використовую, щоб любити цей чудовий вид рукоділля, але я завжди був розчарований кількістю часу, що я провів виготовлення нових речей. Можливо, це тому, що я дуже активною особою, і там завжди не вистачає часу, але я хочу, щоб встигнути встигнути встигнути.

І рік тому я зустрілася з талановитою жінкою, яка відкрила для мене новий вид рукоділля. І найголовніше, я швидко. свіжість ручної роботи.





Редакція ткацтва "Сайт" Я підготував маленьку майстерню для вас. рукокрилий Шарф в 40 хвилин! Поставляючи гачки і спиці біля, тепер тільки ручне плетіння.

Цей вид рукоділля легше, ніж здається. Особливо коли мова йде про невелику ручну машину, яка дозволяє швидко сплести кольорове полотно.

292163



Щоб створити стильний і теплий шарф, вам знадобиться спеціальний пристрій для плетіння. Ви можете придбати готовий верстат або зробити його самостійно, як я зробив.

Для виготовлення ручного верстата можна взяти прямокутну дерев'яну раму і приводити нігті по периметру. Відстань між ними повинна бути однаковою.





На додаток до машини для роботи вам знадобиться спеціальний гачок. Він відрізняється від звичайного в'язання і є L-подібним пристроєм, що нагадує інструмент стоматолога. Однак якщо ви не можете знайти один, можна використовувати в'язання.





Почати рукокрилий, затягувати вузлик пряжі і викинути її на зовнішні бічні зубчики. Пройдіть решту короткого краю нитки, щоб він був на внутрішній стороні нитки знизу. Робоча нитка буде використовуватися для плетіння.





Переплетіть гвоздики по черзі, переправивши нитку у вигляді вісімки так, щоб ви отримали своєрідну мереживо, а потім закріпіть нитку на крайніх зубчиках.

Акуратно змітайте всю пряжу на машинці до самої рами, щоб шар нитки стає більш щільним. Вся пряжа повинна бути на підставі гвоздик. Після цього потрібно почати нанесення нового шару пряжі. Для цього робоча нитка знімається з екстремальних зубчиків і проплетені вже зафіксовані петлі. Візерунок плетіння необхідно повторити. Фіксувати нитку в кінці рами таким же чином, як в першому ряду.





З гаком зніміть нижню петлю з зубчиків так, щоб верхня одна залишається на ній. Процес повторюється стільки разів, скільки необхідно переплести шарф потрібної довжини.

На самому кінці дозування ви будете мати ряд петель на машинці. Щоб закрити плетіння, кидаємо кожну петлю, починаючи від крайньої до протилежної частини машини і простягаємо через неї петлю, яка стала нижчою. Наприкінці плетіння закріплюємо пряжу вузликом.

Переглянути ручної роботи Я маю на увазі, подивіться на це відео.

про:blank

Також я пропоную вам ознайомитися з деякими цікавими продуктами, створеними за допомогою ручного плетіння.













Редакційна колегія Повне прийняття грантів УвійтиНе можна порівняти з тим, що інші хобі пропонують. Яскрава і чистота розуму в'язальниць дивовижна, багато вчених вважають, що в'язання допомагає жінкам старшого віку довше тримати сане і жити.

Чи знаєте ви, що депресія і тривожність може бути легко подолати з цим прекрасним видом рукоділля? У складних випадках це хобі буде сальвація з будь-якого турмолю. У цій статті ви можете дізнатися, чому це так з точки зору вчених.



Що про це рукоділля, ви вже мали досвід створення речей на ручній машині? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками з нами в коментарях.

Чи подобається вам статтю? Розкажіть про це в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное