Рецепт Тіропіта з листового тіста

Коли мій чоловік і я був в Греції, ми були дуже здивовані місцевим традиціям сніданку. 99% населення День починається з кави.І варити вранці і ніхто не прийде на розум! На шляху до роботи, ринку або школи можна придбати смачні манжети, які продаються на кожному кутку. З хребтом, шинкою, сушеними помідорами, фета, бринза, сиром, базиліком ...

доб.

ДепозитФотогалерея

Мій улюблений грецький сніданок був Українськийй Можна приготувати порції з особливого тонкого тесту або з звичайного шаруватого. Випікають з вечора в духовці, торт відмінно поїдають вранці, якщо зліва. У вас є смачний сир.



ДепозитФотогалерея

Сьогодні Розкажіть, як зробити їжу. манжетий Рецепт дуже простий, найскладніший вчасно зупинитися і не їсти зайву порцію, так як страва висока калорійність.

У оригінальному рецепті торт запечений фета, але теоретично підійде будь-який м'який сир або сир. Доповнення начинки томатами, болгарським перцем або іншими зеленню вітається.





Вам потрібно.
  • 500 г листового тіста
  • 250г сир фета
  • 50 мл молока
  • 100 г петрушки
  • 5 яєць
  • 200г твердих сирів
  • 100г вершкове масло
  • 2 ст. кунжуту
  • чорний перець, сіль за смаком
  • соняшникова олія
  • 1 ст. борошна посипати форму


Підготовка
  1. Отримайте тісто з морозильної камери заздалегідь і дайте її щелепу. Тим часом вимикайте на духовку 180 градусів і дрібно наріжте петрушки.
  2. Поки тісто затирають, готують начинку. Змішайте збиті яйця з фетою і дрібно натертим сиром. Якщо ви використовуєте м'який сир, переконайтеся, що в ньому немає зайвої рідини. Потім додайте зелень, сіль чорного перцю і добре перемішайте.



  3. Змастити сковороду соняшниковою олією, посипати борошном і видалити її в холодне місце. Якщо ви кладете тісто на холодному засобі, пиріг не буде поширюватися на поверхні, але добре піднімається.
  4. Розбавити тісто на 2 частини і кожен підкатний рулон. р.



  5. Змішайте тонкий шар тіста для чаші і змащуйте його молоком, а через деякий час розтопіть вершкове масло. Розподіліть начинку на змащеному тісті і відразу прикрийте другий лист тесту. Роз'єм краю пирога.



  6. Змастити верхню частину торта маслом, посипати кунжутом і відправити в духовку на 40-45 хвилин.



  7. Знайте, зробіть торт і дайте його охолонути на тертці. Бон привіт!





Я використовую, щоб варити ледачу. лаваш-чейй Але tyropita набагато смачніше і в сім'ї користується великим попитом. Я часто варив торт з вечорами на сніданок, а вранці з чашкою кави я люблю пам'ятати грецьку подорож.

77643573 770 р.



А щоб зробити найбільш смачну турецьку каву в світі, яка подарує життєрадісність вранці, я заварюю її тільки в мідь Турку. Зрозуміло, краще працює кавова машина.

Сирний пиріг буде дійсно сирним, якщо ви використовуєте якісний твердий сир, а не сирний продукт з пальмовим маслом і молочним порошком.

Обов'язково спробуйте приготування їжі. млинці За нашим рецептом і покажемо нам фото тироциту, що ви отримали!

Якщо вам подобається рецепт, покажіть друзям на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное