Великий весняний крем! Тепер я знаю, чому вона потребує.

У дворі весна, календар альбіту, але час подумати про догляд за обличчямй Після всього, шкіра під дією стресу навесні! Нагрів все ще працює, повітря в кімнатах пересушується, а зовнішні перепади температур і холодна вологість.

Тіло втомлюється взимку, вітаміни недостатньо, імунітет ослаблений. Шкіра висихає, вітри, тріщини, є подразнення і висипання. Навесні природа отримує молодше, і шкіра обличчя без належного догляду, здається, додати пару років.





Я шукав довго. обличчя-кремовийЩо може відновити свою шкіру після затирання зими і дати її променистим і красивим виглядом. Дуже важливо для мене знайти інструмент, який підійде для всієї родини.

І я знайшов, що я дуже щасливий. І сьогодні я хочу розповісти вам про цей універсальний і бюджетний крем, який дійсно економить від багатьох проблем. Ви можете знайти це корисно.





У Кореї компанія А’П’єй широко відома і належить до бюджету, але вона не йде на шкоду якості!

Редакція "Сайт" Я приготував для вас трохи. Список Цей крем, знаючи про те, що ви будете розуміти, чому це завжди в макіяжі.

  1. По-перше, подивіться на свій склад. Цей крем включає в себе: знос, екстракт зеленого чаю, екстракт гамамельіс, екстракт сосни і аденозин. Для тих, хто не знає, що таке Madison, я кажу вам. Це екстракт центелли Азіатки, лікарський рослина широко використовується в китайській, індійській і африканській народній медицині.

    Але Madecassoid не просто екстракт, але білий кристалічний порошок, чистий речовина (коефіцієнт чистоти 98%) і сотні разів дорожче, ніж екстракт свічок. І ось цей тушоїд має три косметичні властивості: протизапальні, цілющі і омолоджувальні.





  2. Більш важливо, крем підходить для всіх типів шкіри, повністю безпечний і відмінно використовується в догляді за шкірою і лікуванні.



  3. На зовнішній вигляд крем більше нагадує косметичну, але аптечну. Немає нічого. Створює почуття довіри. щільна коробка з необхідною інформацією (сорт, в корейці). До іконок зрозуміло, що крем вважається своєрідною невідкладною допомогою шкіри. Р



  4. Я люблю цю упаковку, тому що крем можна подарувати батькам, чоловіку, і сина, це не викликає відторгнення, як ці дівчата рожеві банки. І трубка не дозволяє крему контактувати з повітрям і пальцями, де не потрібно. р.



  5. Madecassoid, яка входить до складу крему, збільшує синтез колагену типу I і III, виробництво якого погіршується з старінням шкіри. Тип Я колаген грає важливу роль при загоєнні ран.



  6. Крем з Madecassoid, відповідно до виробника, допомагає регенерація шкіри, усуває вільні радикали та оновлення, покращує захист шкіри. Звичайно, ефект не миттєвий, для одного застосування магії не станеться, але при регулярному використанні шкіра дійсно виглядає краще, менш схильна до роздратування, запалення і почервоніння. І після місяця регулярного використання шкіра обличчя починає виглядати значно молодше, рельєф розгладжується і зморшки стають менш глибокими.





  7. І ще один плюс упаковки. Сама трубка виготовлена з алюмінію, яка дозволить в майбутньому вичавити весь інструмент, просто перекручувати знизу. Він має широку кришку і сидить комфортно на полиці. Трубка ущільнюється фольгою, при першому застосуванні проколюємо її задньою стороною кришки. Шва має дату закінчення терміну, тиснений.





Після тестування крему протягом місяця я помітив, що різні ураження після косметичного очищення відходять швидко, а крем також знімає почервоніння. Я використовую крем вночі, і вранці мій обличчя свіжий і повний.

Крім того, крем підходить для чоловіків з роздратуванням після гоління, дітей з пілінгом шкіри, це дійсно хороший крем для всієї родини.





Також я пропоную, що ви знайомитеся з правилами догляду за шкірою навесні, які не варто забувати. Погляд з дефіцитом вітаміну!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное