Я не маю нічого. й

У далеких 80-х роках минулого століття деякі американці Томпсон і Плек виявили, що чоловіки, як це виявилося, живуть під серйозним пригніченням, а так звану чоловічу роль і занадто великі вимоги до частини жінок пригнічують ці ж чоловіки.

Ми сучасні жінки не вимогливі, але реалістичні. У нас є тільки один запит: людина повинна залишатися людиною, і не думаю, що якщо це не погоджується, завжди буде ще один. Ми не хочемо більше мурах в будинку, всі ми хочемо, щоб здорові та щасливі стосунки.





"Сайт" Поділитися з вами Тамрико Шоліякий цілком розумний і зрозумілий, Що повинен бути реальний чоловік.Відносини здорових дорослих в цілому.

Один з них говорить мені другий день: Я одружений, до речі, але моя дружина і я нічого не маю. Просто жити разом, і два маленьких дітей. А мені подобається, «Ви збираєтеся розлучатися, ви збираєтеся жити самостійно, потім зателефонуйте мені.» Не робити це до.

І сказав він: "Ви знаєте, що дівчина повинна довести мене першим, що я повинен дати все і залишити для неї." Я так багато повітря, що я сміхався. І він додає, «Жінки, які є жорсткими і категоричною, як ви закінчуєте самостійно. й

2078682



Або це: «Я сподіваюсь, що ви не повинні занадто високий попит на чоловіка?» і дивитесь на замовчену пляшку вина і морепродуктів салату. Не занадто високі запити - що це? Чи не хропить на ніч і не ходимо під собою - чи можна це зробити? Чи є людина в будинку?

Я працюю з 13 років, мій грузинський батько приніс мене, що я можу мати запит? Я відповідав і запитаю офіціантку, щоб принести рахунок. І він такий Sponger, відхилений, запустив мене.





Де ви приїжджаєте з, князі на горохі? Все настільки вразливі, що якщо жінка хоче розпочати сім'ю, вона, безумовно, погоджується з першою, вона подається по всьому. Ті дні над, хлопці. Сьогодні, доросла, здорова жінка більше не цікавиться. одруженай Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Звісно, кожна доросла, здорова жінка все ще хоче сім'ї (люда, діти, будинки), але вона вже давно була чіткою (і ми всі знаємо мільйон таких оповідань), які шлюб заради шлюбу, заради самодопомоги і кліща в громадських очах перетворили життя жінки в ще більший каблук, ніж відсутність постійного партнера поруч з нею.





Кожен дорослий, здорова жінка хоче одружитися і мати дітей з однаковою дорослою, здоровою людиною. Вона не планує перетягування в її сітки і ripping вас на нитку. Так, такі жінки існують, але я розмовляю про дорослу жінку. Не про харчові мережі, невагомо розкачати очі і використовуючи жіночі хитрощі-маніпуляції, щоб перетягнути чоловіка в веб-сайт.

Ми всі знаємо, що непросто випікати жінку і чоловіка. Але все це маніпулятивне фліртування, яке так широко використовується на перших датах, це той же прийом, який розчиняє з настанням повсякденних проблем в житті разом. Ви готові до цього?





Я чую такі варіації нескінченно: «Так, ви просто не зустрілися з чоловіком, ви познайомитеся з ним, все буде йти прямо». Можливо, тільки я не вірю в теорію про свою людину або половинку душі, що є простим і простим життям. Я вірю у дорослих, здорових людей. Що хочуть?





Все моє життя я спробував зрозуміти іншу людину і часто до свого життя. Але виявилося, щоб бути повними відходами часу, з яких всі нас так мало. Щодня я зустрічаю людей, які з'ясували в своїй голові, що пекло, вони грають ці дешеві ґендерні ігри. Можливо, це дійсно весело і це те, що світ розроблений, і я просто не розумію щось. Але я не зацікавився тим, що більше.

р.



Ось ваш бісер, ось ваші свині. Зайдіть до пекти, уразливих і затребуваних людей. У світі дуже великий. Так багато інших країн, місць, проектів, кіно, книги, захід сонця та схід сонця, харчування! Я хочу жити довше. І це допоможе жити якомога довше для тих, хто дійсно хоче жити, і не нескінченно забираючи в їх пісочниці.

Що я маю? зрілі? Так, тільки один: реально хочеться жити, а не полоснути мозок з його комплексами до себе і інших. Я хочу жити і насолоджуватися світом, не підняти хлопчика з розміром 44 взуття.





Кожна жінка хоче бачити життєвий партнер з певними якостями, а не тільки чоловіка з грошима і допінгом. Головне не наявність чоловіка в будинку, але якість і здорові відносини з ним. І хоча попит жінки часто лякають чоловіка, вони дуже важливі для щастя жінки.

Який чоловік ідеально підходить для вас? Обов'язково поділіться думками в коментарях.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное