Чому квіти В'ячеслав Палантин восени

Це був мій день народження місяць тому, і мій друг Наталя дав мені шляхантину з словами, я знаю, що ви не любите носити капелюхи, тому тримати цей аксесуар. Він захистить вас від холоду взимку і ранньої весни, а також зробить ваш образ більш стильним і яскравим.

Палантина відрізняється від розміру шарфа. Ширина прямокутного сегмента тканини не менше 0,7 м. Палантина не тільки призначена для захисту області шиї і шиї від холоду. Він також виконує декоративну функцію: він служить яскравим доповненням до верхнього одягу.

І звичайно ж використовується палантин. панчохиЦе як шапка в холоді.





Як зв'язати пальтин Ти все ще не має патлантину? Тоді ви просто не знаєте, як носити це ультрамодне, що може принести до життя нудний зимовий або весняний вигляд.

В'язаний, вовняний, бавовняний або шовковий, з бахромою або хутром - це не важливо, який матеріал, виготовлений з блантину. Головне, щоб бути в змозі краватці красиво на шиї або голові. І це мистецтво!





Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я готовий 11 способів для вас. Як зав'язати блантин на голові і що поєднувати його з. Створіть свій ідеальний образ!

  1. Перша техніка називається «кінці». У версії з чорним і коричневим шарфом покласти його на голову, потім взяти кінці до задньої частини голови і зв'язати вузол там. Потім знову підіймають кінці патану, перехрещуємо їх над верхом голови, і знову опускаємо кінці до задньої частини голови. З'ясуйте їх там вузлик і прихуйте кінці під нижньою частиною (поставте під шарфом в оципітальну зону). У разі червоної патанини, опустіть голову, покладіть шарф на спину голови. На лобі зробіть вузлик і підніміть голову, кидаючи краю шарфа назад (з переднього вузла), і приховує під оксіпітальну частину шарфа.

    40429434



  2. У дуже схожій техніці (перехрестя і приховані кінчики) робиться затирання шарфа в техніці «турма».



  3. І це метод сланчення. На вершині чола перехрещуються 2 шари шарфа. Один шар лежить на другому косі і трикутник виходить в центрі чола.

    Покладіть блантин на вершині вашої голови так, щоб вона була злегка косою. Тобто він повинен покрити ліву частину голови (волохата частина чола закрита), а також відкрити правильну частину, щоб коріння волосся на лобі відкриті. Далі беремо кінці шарфа назад і зав'язуємо міцний вузлик на спині голови (протяг так, щоб палантин щільно притискає на голову). Поставте обидва кінці на грудях.

    Р



  4. Палантину на голові можна носити не тільки з елегантними пальцями і елегантними стрибками. Ця домашня головка легко вписується в будь-який стиль. Джинси, вузька худий, спортивний стиль спідниці і взуття самих спортивних форм. Габаритний зображення



  5. Я дуже люблю, як тонкі індійські пальники з хитромудрим малюнком дивитися на голову. А ще досить незвично виглядає пов'язаний на голові смугастий шарф. Здається, що поєднуються кілька головок різних кольорів.



  6. Цікавим способом називається «залізований турнік». Як бачите, на фото інструкції все досить просто і зрозуміло. Про нас головки Ідеально підходить для весняно-літнього.

    2705618р.



  7. Але простий спосіб техніки harness в мінімалістичному виконанні, коли обидва кінці пальни перекручуються в один загальний турнікет, а потім складають спіраль або загортають по високій зачісці (бунт або високий хвіст). Це один панчохи - легкий, швидкий, і ви можете носити так блантин з футболками і джинсами, так з сукнями, або восени з пальто, куртки.





  8. Для створення такого турбані візьміть два шарфнірні палантини. Використовуйте один для штучного вузла балки. І другий шарф вже на обмотки і укладання.



  9. Ще один творчий шлях.



  10. Цікаво і незвично підв'язувати блантин або хустку на голові, коли волосся зібрані в високій зачісці.



  11. І ви можете перекручувати палантин в східному порядку, асиметрично. Яскравий і незвичайний!





Я пропоную вам дізнатися не тільки, як зв'язати блантин стильно, але і як зробити його в красиві і практичні речі. Після того, як цей елемент одягу з'явився в Франції в XVII столітті і був задуманий в якості шапки підстрижені хутром. Це елегантний спосіб захистити крихкі плечі від холоду.

Я просто зачарований методом #5: пара стібків, трохи стібка - і у вас є чудова річ, яка створює стильний і оригінальний вигляд.







Як видно, голова - це дуже елегантний. Не кожна людина зношує шапку або в'язана шапка (навіть, ви підберіть, який костюмує стиль і пропорції). М'які широкі шарфні теми і добре, що ви можете зробити кілька капелюхів обмотки в різних стилях і різних формах.

Ви можете знайти свій унікальний стиль. За допомогою пробної та похибки виберіть спосіб і красиво обв'язавши блантин на голові.

Чи подобається вам статтю? Поділіться цими натхненними ідеями з друзями, вони будуть вдячні за неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное