Вправа Rider є супер товстий пальчик! Щоб зробити складки відійти, підніміть руки і потім...

Я не дуже щасливий, природа не нагородила мене з загостреною фігурою. Тому ви повинні постійно працювати над цим, шукаючи більше і більше вправ для схуднення. Одним з найважливіших проблем був жир на талії, який ніколи не зійшов, незалежно від того, що я зробив. Тексти пісень, а це означає: Але це було тільки до тих пір, поки я знайшов його. жироупалюванняІ сьогодні я збираюся розповісти про нього.





Вправа для спалювання жиру Вправа "Rider" - найбільша вага-лосини вправиЦе свого роду, що ви можете подумати про. Ця вправа працює дуже швидко, результати можна побачити якнайшвидше. Допомагає позбутися зайвого жиру в талії і стегнах. Саме завдяки йому такі капелюхи «галіфа» можна перемогти.

Найцікавіше, що завдяки вправі «Rider» можна також зміцнити імунітет. Якщо ви дійсно це регулярно, ви можете забути про застуди один раз і назавжди. Крім того, вправа зробить вас міцніше, тому що коли вона виконується, практично всі м'язи ніг беруть участь: бутони, передня і задня група стегна і м'язів нижньої ноги. Вони стають міцними і міцними.

450994р.



Вправа прийшла з Китаю і зарекомендувала себе в багатьох бойових мистецтв. Класика Wushu Horseman трохи відрізняється від того, що ми будемо говорити про. Отже, з'ясуйте, як це зробити чудово.





Перед виконанням вправ буде приємно зробити невеликий прогрів, щоб розігріти м'язи. Початкова позиція стоячих ніг на ширину плечей або навіть трохи ширше, долоні разом, руки подовжують вгору. Зробіть глибоке дихання, а потім виділіть енергійно через рот. Вдихайте шлунок і присідайте до положення сидячи на лавці.

Тримайте стегна паралельно до підлоги, ноги на одній лінії, а руки простягаються якомога простіше. Не видихаючи, тримайте позицію якомога простіше, потім випрямляйте, опустіть руки з боків і спокійно дихайте. Скажіть три рази. І звичайно, виконувати його регулярно, після чого результат не буде довго.





Ця вправа просто чудово! Обов'язково варто додавати до свого повсякденного комплексу. Просто спробуйте, і ви швидко оціните свою ефективність!

І які ефективні вправи знаходяться у вашому фізичному комплексі? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное