Прогноз Таро за Квітень 2018 з австралійського астрологера і tarologist Angela Pearl! Це її тлумачення...

Це буде квітень, другий місяць весни, який у мене є великі плани. У квітні я перейде, змінюю свою роботу і, в результаті, змінити навколишнє середовище. Крім того, в особистому житті необхідно зробити важливе, навіть долісне рішення. 8 квітня — мій день народження, і це на цей день у 2018 році, що Великоднє падіння.

Щоб зрозуміти, як діяти І я вирішив звернутися до астрології надії досягнення максимального успіху в бізнесі в квітні. Я не вірю в прогнози, особливо в Інтернеті, але є одна жінка, яку ви можете довіряти. Без сумніву Анжела Перлина. Відповідні пропозиції, які допоможуть людям.





Анжела Перлина. Таролог з двадцятирічним досвідом роботи. Хоча вона має слов'янські коріння, вона живе в Австралії. вона є вільною, тому вона має багато успішних особистостей з різних країн.

Анжела - часті гість міжнародних астрологічних конференцій, що проводяться в Австралії, США та Європі. І це не випадково, оскільки вона має глибокі знання як в астрології, так і в цитології, вона її інтерпретація ситуації, яка має високий ступінь точності.

Є тисячі астрологів, але є лише кілька фахівців рівня Анжела Перлина. Професіонал з літерою столиці!





Прогноз Таро за Квітень-2018 Видання "Сайт" підготовлений прогноз тароту на квітень Зодіаку від Angela Pearl. Все про любов, фінанси, здоров'я та кар'єру!

  1. Овен.
    Для Aries, Квітень буде дуже процвітати і наповнені приємними сюрпризами. У особистому житті очікувані глобальні зміни для кращого. Під час місяця компанія Aries може отримувати різні види пропозицій, до яких краще відповісти позитивно. Фінансово, Квітень не буде настільки успішним, як емоційно. Активні страви очікують красивих романтичних дат і, можливо, навіть відпустки.

    про:blank

  2. Таурус
    На початку місяця буде гарне фінансове відновлення. Це вигідний період для нових придбань і великих покупок. Потрібні речі, придбані в цей період, прослужать довго і принесуть задоволення. Також можна очікувати піднятися на кар'єрні сходи або блискучий захист диплома. Здоров'я в квітні також не буде Таурус!

    про:blank

  3. Близнюки.
    Протягом квітня Geminis буде наповнений міцністю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І для підтримки цього заповненого стану, Gemini потрібно приділяти більше часу на самодогляд. Це може бути відвідування спа-салону або регулярного медичного обстеження. За другий весняний місяць, щоб бути успішним для Близнюки, вони повинні показати любов для себе і не забудьте думати позитивно.

    про:blank

  4. Р
    У квітні Раков очікує приємні зустрічі та матеріальне благополуччя. Рак може дозволити собі будь-які змії: приємні поїздки, смачна їжа і трохи фінансові відходи. Але не розслабляйте, адже є ще багато важливих речей, щоб зробити на роботі або власному бізнесі. Імовірно, що вільні раки зможуть зустрітися з половиною душі, а сім'я зможе встановити внутрішні відмінності.

    про:blank

  5. Леся
    Львів очікується зміни цього місяця. А кардинал і блискавка швидко! Це може бути переїзд, зміна роботи, або навіть зміни в сімейному житті, такі як весілля або розлучення. І що місяць був успішним і успішним - в будь-якому випадку не потрібно почувати себе себе, адже все в руках! Будьте позитивними і діють сміливо на шляху до ваших цілей!

    про:blank

  6. Вірго
    У квітні 2018 року Вірго рекомендується викинути всі сумніви і стати більш впевненими. Успіх в бізнесі і любові прийдуть швидше. Місяць вигідний для прийняття важливих рішень. Вони, безумовно, досягнуть вас. Також варто слухати свою інтуїцію і не слухаючи думки інших людей, адже вони можуть добре бути неправильними.

    про:blank

  7. Лібра
    Це місяць боротьби і тривожності. Не повісити ніс, навіть якщо здається, що весь світ атакував вас, завжди є вихід. І ви знайдете його в квітні. У особистому житті Лібра потрібно прокидати і стати більш проактивними. Але фінансово, це збалансований знак зодіаку очікує реальний успіх. Ви можете сміливо не обмежувати себе в будь-якому місці - гроші обов'язково будуть досить. Також є приємні сюрпризи у вигляді гарних подарунків.

    про:blank

  8. Корпіо
    Дуже хороший час для створення особистого життя. Нові знайомства, приємні зустрічі, багато романтики і навіть пропозиції руки і серця - це те, що чекає безкоштовний Скорпіо в квітні. Сім'я скропів допоможе знайти гармонію в відносинах і навіть піти на невелику романтичну подорож. Однак, поведінка лука і контроль від інших. Спробуйте не дозволяти своїм почуттям і емоціям.

    про:blank

  9. Сагітара
    Але Сагітариус в квітні чекає дорога. Ділові поїздки, подорожі, навчання та навчання нової культури. І це може бути як поїздка в музей, так і поїздка в нову країну, незнайомий вам. Фінанси прийдуть з афера і будуть дуже корисними. У середині квітня Сагітарайус нарадять зустрічі, які змінять життя. Пристрасть, любов, творчий стрибок. Можливе зачаття або вагітність.

    про:blank

  10. Капріж
    Квітень 2018 р., багато капріролів будуть позбавлені поліпшення якості життя і поліпшення їх будинку. З цього періоду і протягом тривалого часу ви збудете житло, вкласти в нерухомість або зробити обмін, переміщати. Попереднє досягнення також повернеться, можливі кар’єри. Ви також будете хвилюватися про проблеми батьків.

    про:blank

  11. Акваріус
    Для Акваріуса в квітні прийдуть чіткість і стійкість, а в усіх сферах життя. Калм і гармонійний стан - це два слова, які можуть описати другий місяць весни для соковитого Aquarius. Уже в першій декаді квітня 2018 року Aquarius розширить свої горизонти і побачить безліч нових перспектив зростання і розвитку. А якщо ви можете скористатися можливостями, представленими долею, то найближчим часом будуть доступні більш високі вершини. Тож нехтуйте маленькими і відразу ж намагайтеся більше, тому що нічого не відбувається відразу, і ваш максимальний

    про:blank

  12. Риби
    У квітні 2018 р. Риби повинні використовувати інтуїцію та керуватися виключно ним у прийнятті серйозних рішень. Якщо представники даного знака починають зважати все, розрахувати, проконсультуватися з зовнішніми працівниками і не стільки ж, що ви хочете, але як це здається правильно, то такі рішення, швидше за все, невірно. Перш за все, риба повинна налаштовуватися в своїх внутрішніх відчуттах, до потрібної хвилі, а потім можна подолати всі складні проблеми і перешкоди без особливих зусиль і часу.

    про:blank



Іноді важко приймати важливе рішення. Я хочу подивитися в майбутнє і дізнатися, що це або що крок принесе. Звичайно, не можна перемістити кілька років вперед, але є дуже гарна альтернатива.

Я пропоную вам ознайомитися з відомими divination of Osho, які можуть дати відповідь на цікаві питання. Просто оберіть картку від 1 до 12 і прочитайте кінчик.



Я впевнений, що ваші друзі та знайомства будуть цікавими, Що чекає їх у квітній Не забудьте поділитися цією статтю з ними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное