Рецепт шоколадних тортів

Моя дочка Pauline мала День народження на тиждень тому. Я довго думав, що торт запекти за цей день, щоб всі сім'ї і гості, і найголовніше, Павло, хотів би це.

Потрібна кітяга на Різдво, дитина була захована маком. Тоді я думав в моїй голові, що мені потрібно щось. макухай І так як я все ще нова, щоб зробити солодощі, бажаю, рецепт був простий і смачний торт.





Рецепт цього дня народження торт був запропонований мені за допомогою моєї корусини Ірина. Торт з маком і шоколадною глазур'ю незмінно привертає увагу гостей. І це один надзвичайно простий, але десерти Це дійсно звикне. Не пропустіть додому. І чоловік два дні після народження дочка запитала, щоб запекти його знову!

Редакція "Сайт" Я приготував красиву для вас. макухаСметана і шоколадна глазур. Ідеальне поєднання смаку та аромату!





Торт з маком Інгредієнти для 3 скоринки
  • 6 білків
  • 3 ст.л. кокосових стружок
  • 3 ст. цукру
  • 1 пляшка ванільної сутності
  • 5 ст.л. мапи
  • 10 ст.л. борошна
  • 15г розпушувач
  • 5 ст.л. молока






Вершкові інгредієнти
  • 4 яєчні жовтки
  • 1 пляшка ванільної сутності
  • 1 сумка ванільної пудінг
  • 500 мл молока
  • 6 ст. цукру
  • 250г вершкове масло


Склади для прикраси
  • 100г чорний шоколад
  • 1 ч.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто для скоринки, в зручному контейнері збити білки до однорідності суміші. Він повинен бути білим і стати товстим, як м'ясо. Додайте цукор і перемішайте тісто до повного розчинення. У суміші поступово додають мак, кокосові стружки, ванільна есенція, борошно змішують з розпушувачем, і тепле молоко. Перемішайте тісто рухами знизу вгору.





  2. Отриману суміш заливають у форму розміром 24 × 30 см, покриту папером для випічки і змащеним маслом. Випікайте торт при температурі 200 градусів за 10-15 хвилин. Після того, як він готовий, він повинен бути охолодженим. Корж не буде дуже пишним. Коли він охолоджує, розріжте її на три рівні частини.



  3. Тепер переходимо на виготовлення крему. У мисці збити жовтки з цукром до вершкового стану. Додайте пудинг порошку, ванільну сутність і молоко, потім ретельно перемішайте з королою, щоб не було грудок.



  4. Покласти майбутній крем на повільному вогні і безперервно перемішати до тих пір, поки він загусить. Нехай крем крутий. Після охолодження додайте diced масло і перемішайте протягом 3 хвилин, поки ви отримаєте ніжний крем. Крем ділиться на дві рівні частини.



  5. Щоб зробити глазур в металевій мисці, перемішайте шматочки шоколадної та рослинної олії, потім покладіть суміш на водяну баню і перемішайте до повного розтоплення шоколаду. Для запобігання загартування глазурі потрібно масло.



  6. На блюдо акуратно покласти перший торт, потім нанести частину вершки. Далі викладіть другий торт, рівномірно розподіляючи решту крему. І покрийте торт третій скоринкою, акуратно притискаючи його пальцями. На останньому торті залити теплою глазур'ю, розгладивши її шпателем.



  7. Поставте торт в холодне місце 2-3 години, після чого його можна порізати і подавати. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Поціновувачі маку пропонують ознайомитися з іншим чудовим рецептом - маковий рулет з дріжджового тіста. Цей рулет виходить соковитим і м'яким всередині, з обхватом ніжним скоринкою зверху.

Правильно приготований, він розтоплюється в роті з мільйонами соковито солодких хрустких частинок. Це смачно!



Подаруйте своїм близьким радісним моментам - запікайте макухай До речі, крім маків, можна додати родзинки і висушити абрикоси до цього торта, а потім ви отримаєте торт з новим смаком.

Приготуйте, будь ласка, ваших близьких і не забудьте поділитися рецептом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное