Візьміть варене яйце, соняшникова олія ...

Традиція красивих фарбувальних яєць на Великодні є однією з найбільш захоплюючих і об'єднаних всієї родини разом. І в цьому році я хочу здивувати сім'ю незвичайним і цікавим способом живопису яєць, які розповідали мені другою рукою.

І декор Великодні яйця красиво І спочатку є кілька секретів. Головне - політ вашої фантазії і прагнення зробити барвник особливим. Решта - справа техніки і майстерності.

р.



Як пофарбувати яйця для Великодня "Сайт" Запрошує Вас незвичайним підходом. яєчний фарбуванняЩо обов'язково буде вашим улюбленим. Всього за 15 хвилин і на столі з'явиться веселка!

Яйця райдужна



Вам потрібно.
  • варені яйця (білий)
  • 5 харчових барвників різних кольорів
  • серветки
  • барвники






Прогрес роботи
  1. Важкі яйця.



  2. Змийте барвник водою в склянках. Потім загортаємо кожну яйце в серветку. Серветка повинна бути дуже щільно загортається по всій оболонці, без зазорів.



  3. Покрийте робочу поверхню старою клейковиною або візьміть лоток так, щоб фарбувальні краплі не випадково потрапили до столу.



  4. Візьміть залити кілька крапель кожного барвника на яйце. Один по одному, поки весь яйце покривається в різні кольори. Таким чином, фарба проникає через серветку і хаотичних плям яйце.





  5. Коли серветка повністю забарвлена, залиште яйце на сухість протягом 6-7 годин.



  6. Коли заготовка повністю висохне, розгортаємо серветку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!







Ось ще один. творчий спосіб фарбування яєць Великдень. Результат зачаровує!

Яйця мармурові



Вам потрібно.
  • варені яйця (білий)
  • вода
  • барвники
  • 1/2 ст.л. соняшникової олії


Прогрес роботи
  1. Змийте барвник в воді, потім додайте половину столової ложки олії і перемішайте.
  2. Зануріть яйце в розчин і акуратно переверніть його ложкою.
  3. Візьміть яйце з розчину і протріть її вологою серветкою. В результаті ви будете пофарбовані яйця з невеликим мармуровим ефектом.






Також я пропоную, як прикрасити яйця за допомогою техніки декупажу. Навіть ви можете зробити це!



Я сподіваюся, що вам сподобалося ці прості і цікаві способи живопису Великодні яйця. Як прикрасити яйця для Великодня? Я буду щасливим, якщо ви можете поділитися своїми ідеями в коментарях.

Збережіть цю корисну статтю в закладках і не забудьте розповісти друзям про ці ідеї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное