Як варити ласагну в духовці

Мої діти давно попросили зробити ласагну, спостерігаючи фільм «Гарфілд» про червоно-лишковий кіт – благородний коханець цієї страви. Але я не мав багато їжі в моєму холодильнику для такого вишуканого кулінарного проекту. І діти вимагали знецінення тут і зараз.





Я прийшов до висновку, що я можу годувати всю сім'ю! Немає необхідності йти в магазин, тому що виявилося, що лаціна Готується миттєво від мінімального набору продукції.

Я щасливий поділитися цим рецептом з вами. Я попередив вас, це один латина Це небезпечно, тому що ви не можете зупинитися, поки ви не з'їдете все.

У мене було 200 грам м'яса фаршу в домашніх умовах, але це ще дуже смачно. Не дивно, що цей варіант відноситься до бюджетних страв.

інгредієнти
  • 3 листи тонкої вірменської лаваші
  • 200г меленого м'яса
  • 1 цибулина
  • 2 помідори
  • 2 ст.л. молока
  • 2 ст. пшеничного борошна
  • 150г твердих сирів
  • сіль, перець, зелень, горіх за смаком










Підготовка
  1. Посмажте фаршу в рослинному маслі за короткий час, всього 4 хвилини. Потім засолити його і поперчити її. Готовий фарш з соком покласти на пластину для охолодження.



  2. Виріжте цибулю і помідори невеликими кубиками і обсмажте їх в одній сковороді. Додати зелень в кінці. Поставте готові овочі на тарілку.



  3. Для цього бетменЗалийте молоко в сковороді, просійте борошно зверху. Доведіть соус до кипіння, постійно помішуючи. Додати сіль і горіх. При нагріванні соус повинен загуститися.



  4. У масляну рослинну форму для випікання викладіть одну лист лаваша так, щоб тільки один з неї захопився у вигляді, а інший вільно висить. Розподіліть м'ясо в не надто товстому шарі. Для солодкого фаршу посипати трохи тертим сиром. Ви можете вирізати лаваші листи точно за формою. Але так як це досить лазагна, то просто оберніть кожен шар навпіл листа.





  5. Добре розподіляємо 3-4 ст.л. л. молочний соус бешамель для соковитості. Обкладинка цього шару з рештою половини лаваша.



  6. Покладіть обсмажену з овочів і накрийте новим листом лаваша. Виконайте однакову процедуру з фарширом і соусом. Такі шари можна зробити багато до готовності. У мене досить 3 шари.





  7. На верхній шар заливаємо залишився соус, розподіляємо його рівномірно і посипаємо тертим сиром. Потім відправляємо ласагну в духовку, щоб запікати 30 хвилин при 200 градусах. Коли з'являється рум'яна скоринка, ласагна готова!





  8. Зачекайте трохи, поки lasagna охолоджує трохи і нарізаємо на шматки. Уважайтеся, що, швидше за все, ця страва зникне з столу, перш ніж вона охолоне. Я раджу вам захопити шматочок першим, або ви не отримаєте його пізніше!


Я готував спеціально для дітей, але я зумів годувати всю сім'ю, включаючи мій батько. Я рекомендую вам зробити це lasagna. Навіть кішка Гарфілда буде радувати. Ви б'єте! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Ви можете змінити склад на свій розсуд, наприклад, замінити фарше. Не дивно. латинай Я сподіваюся, що такий простий рецепт надихнув вас, щоб приготувати цю смачну страву.

Ви знаєте, як приготувати з нічого. сімейна вечеря? Які інші рецепти допоможуть зберегти на їжі без шкоди смаку страв? Залишити коментар або відгук про Facebook!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное