Як зробити торт без борошна

Учора, мій чоловік і я був на вечірці, де ми пообіцяли смачний десерт. Перегляд на столі тортиМоя бабуся завжди приготувала мене, - сказав він Але друг гордо сказав: «Ви сенатор!»



ДепозитФотогалерея

Політ торт. Ім'я не турбувала мене багато. Я вже розумово кладаю шматочок торта на тарілці і уявляв, як ложка потрапляє в ніжні хвилі крему, розтріскуючи за допомогою скоринки. Пакети І він повернувся в крем. І тепер розмова над, чай в чашках, торт у мене є. Але де є фрагменти мези, крихкі і невагомі, де густі вершки і хрустки горіхи? Маргарін і ранчі арахісу залишають неприємний післясмак.

Вдома я вирішив, що я запропоную другу відвідати і показати її як вона повинна бути. Реальний рейс.Або «Senator», як вона використовувала для його виклику. І для захисту вас, шановний читач, від безсмачних магазинів солодощів, я поділився перевіреним рецептом для блискучого повітряного десерту.

р.

ДепозитФотогалерея

Для цього торта можна використовувати два види крему. Перший варіант конденсований, другий оригінальний, згідно ГОСТ.

Коржові інгредієнти
  • 5 яєчних білків
  • 250г цукру
  • 15г ванільний цукор
  • оцити


У білку можна додати подрібнені горіхи - арахіс, горіхи, лісові горіхи. Але мені подобається краще, коли він на вершині крему.

Склад для швидкого крему
  • 150г будь-яких горіхів
  • 300г згущений
  • 220г вершкове масло
  • 15г ванільний цукор


Інгредієнти для крему за ГОСТ
  • 1 жовток
  • 200 г цукру
  • 0,5 склянки молока
  • 220г вершкове масло
  • 1 ст. л. коньяка або ром
  • 15г ванільний цукор
  • 150г будь-яких горіхів






У цьому рецепті я раджу зробити торт від індивідуальних повітряних мелерун. Вони швидше запікають і торт виглядає оригінально. Якщо у вас немає пастного шприца або не робити красивих пірамід, робити пара на пергаментному папері і випікають 1,5-2 години при температурі 100 градусів. Шукайте інші деталі препарату.

Підготовка
  1. Щоб приготувати гарне мансеу, пам'ятайте два прийоми: білки повинні бути охолодженими, а форма, в якій ви збиєте, потрібно протерти серветкою, замоченою в оцці.



  2. Збийте білки з міксером на максимальній швидкості, додавши цукор невеликими порціями. Покладіть товсту піну в цукерку мішок.



  3. Покрийте бляр з пергаментним папером і вичавіть білковий тісто на ньому невеликими порціями. Якщо у вас є невелика духова шафа, вам може знадобитися два віпери.



  4. Bake meringue при температурі 100 градусів 1,5-2 годин.
  5. Щоб приготувати швидкий крем, перемішайте масло ванільним цукром і збийте міксером для збільшення обсягу. Потім повільно додають конденсовані, не перестаючи збивати.



  6. Крем за ГОСТом складніше підготувати. Змішайте жовток з молоком. Додати цукор, перемішати, покласти на дуже повільний вогонь і довести до кипіння. Зберігати! Варимо 2-3 хвилини до загущення. Потім згорніть вогонь і дайте їй охолонути. Тим часом перемішайте вершкове масло з ванільним цукром і повільно додайте до неї молочний крем. Наприкінці залийте коньяку або ром. Можна додати подрібнені горіхи до крему.



  7. Горіхи для торта краще попередньо обсмажити в духовці або обсмажити в сковороді, а потім подрібнити, але не занадто дрібно.
  8. Ви можете сформувати торт відразу на тарілці, і ви можете в знімному вигляді, покритому харчовою плівкою.



  9. На дно форми викласти трохи крему і акуратно розмістити шар мезе. Змастити його половиною вершки і посипати половину горіхів. Потім повторюємо процес: лука, вершки, горіхи.



  10. Прикрасьте торт з мансеною крихтою і горіхами на свій смак.
  11. Відправте десерт в холодильник не менше 2 годин (краще 6-8). Перед подачею акуратно зніміть з форми. Бодибилдерши!





Поки торт знаходиться в холодильнику, зробіть свій розум від господарських хорів. Дивитися один з цікавих серіалів, які змінюють світогляд, або читати книгу. Дуже важливо відпочивати, бути самостійно.

Спробуйте зробити грецький сирний торт - тиропіта. Якщо ви запікаєте його ввечері, це ідеальне місце для сніданку або як щільна закуска на обід.

Цікаво, як виявилося. Політ торт в домашніх умовах? Поділіться нами в коментарях. Написати те, що було і що не так добре, спробуйте зрозуміти проблему.

Якщо вам подобається рецепт, покажіть його друзям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное