«Ніколи купуйте ці солодощі для ваших дітей! Вони містять нафту і викликають рак, і ...

Минулого року рак був виявлений у більш ніж півтора мільйонів людей. Онкологічні захворювання найскладніші для лікування на планеті. Найгірша частина полягає в тому, що діти страждають від раку. А кількість хіппованих дітей, які живуть, захоплює всіх.

Пон. раком Не приносить багато результатів, але є багато знань про профілактику захворювання.

Медикамент вже зібрав тверду кількість даних і інформації про рак. Відомий, наприклад, його поява може сприяти ряду причин. Судячи за дослідженнями, ймовірність раку в значній мірі залежить не тільки від спадковості і факторів навколишнього середовища, але і від того, що ми їсти.

Продукти для дітей та сьогодні "Сайт" Бажаєте зосередитися на невеликому списку улюблених дитячих ласощів, які насправді Вони містять масло і викликають рак.й

Я дізнався про наслідки цих нешкідливих, на перший погляд, смачних речей, був захоплений, мій розум був рваний з ігноруванням: забороняється, чому це продається?!

Р


ДепозитФотогалерея

Виробники всіх промислових товарів витрачають багато грошей на рекламу на телевізорі, в газетах і інтернеті. Вони роблять іграшки і одяг своїми логотипами. Вони оплачені з'являються в кіно і відеоігри. Ті, хто робить товари, спрямовані на дітей, витрачають близько $10 млрд на рік на рекламу.

$10 млрд на рік витрачається на те, що наші діти падають в любов з суперсолодовими барами у формі ведмедиків або «здорових» напоїв, які мають більше цукру, ніж Кока-Кола. Найкращі маркетингові роботи дитини: їх думки все ще проти цих хитрощів.

Б



Але, як кажуть фахівці, це ці смачні речі, які можуть викликати дітей для розвитку гіперактивності, настроювання, алергічних реакцій і навіть раку.

  1. Пакетні торти
    На перший погляд ці солодощі досить зручні, адже компактна упаковка їх легко покласти в сумку і взяти на дорогу, і вони довго не псують. І це те, що вони для дітей, вони відносно безпечні. Але це не так. Будь-який такий торт сповнений цукру, високий фруктозний кукурудзяний сироп, декстросе і навіть TBHQ, хімічний отриманий від олії, що викликає дисфункцію клітин у багатьох органах у дітей.





    Багато медичних дослідників не можуть залишатися мовчими і говорити про лабораторні експерименти, під час яких було доведено, що якщо ви змусите когось їсти тільки такі коржі, вони швидко втратить зірку, стикаються з розширеною печінкою, постраждає від нападів і в кінцевому підсумку гинуть параліч.

    Цукровий цукровий діабет - це основний кульприт для проблем печінки і цукрового діабету у дітей. Захворюваність цукрового діабету серед дітей вища сьогодні, ніж в будь-який час минулого і продовжує стрімко зростати.





  2. Фруктові желатини
    І це ціле відкриття для мене і дуже неприємний, тому що я люблю ці яскраві jellies. Як виявилося, фруктовий смак желатинів дає еритрозин - продукт, отриманий з олії.



    Еритросин був колись заборонений для використання в косметиці, оскільки він був доведений, щоб привести до пухлин щитовидної залози. І якщо це небезпечно для нашої шкіри, що про шлунок?





  3. Солодкі напої
    Будь-які цукрові соди небезпечні для дітей. Однак вони не небезпечні для дорослих. Все про кількість цукерок, які знаходяться в складі соди. Він містить декстросе (сугар, який дуже швидко поглинається і викликає помітний стрибок в інсуліну в крові. Постійне використання декстрозу може викликати діабет.

    ДепозитФотогалерея

    Цукерки, такі як апартам, сахарін, і цикломат викликає рак в лабораторних мишей і щурів. Але з яких причин вони продовжують додавати в різні продукти харчування, і навіть малюкам солодощі.

    8546534

    ДепозитФотогалерея

  4. Черепашки
    Ви знаєте, що Cheetos містить штучний барвник, який називається жовтим 6. Тепер цей барвник виходить з олії.

    І в цих "чипсах" є метилбензоат і метилфеніденат ефіру.





  5. Тедді Грахам
    Для всіх, хто має дітей, які обожнюють ці крихітні кулі, я хотів би повідомити вам, що вони запроваджують TBHQ, що було доведено, щоб викликати рак шлунка в лабораторних щурах.



    Ця речовина може пошкодити фрагменти ДНК і пригнічувати дихальну систему дитини. Часто виникає тривожність, тривожність і гіперактивність у дітей. кв.м.





На жаль, виробники різних продуктів, включаючи призначені для дітей, продовжують їх використовувати. розмальовкиПо поглинанню їх, діти схильні до зайвих і серйозних ризиків.

Сьогодні модно бути здоровим і одним з обов'язкових умов для підтримки здоров'я є очищення організму від токсинів і токсинів. Тому я рекомендую вам дізнатися 5 продуктів, які можуть очистити ваше тіло. Зняття медикаментів та інших хімічних речовин.



Я бачу, що ви повинні думати про наслідки їжі цих добрих, перш ніж це занадто пізно. Не дозволяйте вашій дитині і самостійно руйнувати своє дорогоцінне здоров'я для сумнівного задоволення цих ласощів. Це буде набагато краще, якщо ваші діти люблять барвисті фрукти і овочі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное