Композиція цього інструменту не була повністю вивчена! Ланолін нагадує жир шкіри людини і...

Нещодавно я розповіли про диво. обличчя-маскаякі можна легко зробити в домашніх умовах. Результат маски дивує перший раз! Найголовніший компонент в цій масці ланоліну.

Ланолін почав широко використовуватися в косметології порівняно недавно, але вже вдалося отримати репутацію як одного з найпопулярніших. ефективні зволожуючі інгредієнтий Насправді його лікувальні властивості набагато ширше. І результати його застосування дійсно вражаючі!





Відомий багато століть тому жирноподібна речовина, яка утворюється на вовні овець, відома і була широко використана романами і греками, як для косметичних, так і лікарських цілей.

Ланолін незамінний свинина-віск, отриманий в процесі технологічної обробки вівсяної вовни. Це в'язка і товста маса з характерним запахом. Назва походить від двох латинських слів: lana (wool) і oleum (oil), і в цьому випадку вони виключно точно описують властивості lanolin.

Ангідроз ламіну



Сфера ланоліну вражає. Особисто, я найчастіше використовую його для сухих підборів шкіри і ліктів. Також один раз на тиждень я нанесу його на ніч на обличчя в якості надміцної маски, не тільки даючи унікальну м'якість шкіри, але і розгладити всі зморшки! Але це просто крихітна частина його здатності.

Редакція "Сайт" Я приготував невеликий список районів для вас. ланолінЦе чудовий рецепт маски, який може зробити чудеса на обличчі. Абсолютно чудовий результат!

р.



Що використовується мелолін?
  1. Для живлення і зволоження шкіри. Ланолін особливо підходить для дуже сухої шкіри.



  2. Ланолін відноситься до так званих ліпід-багатих емульсій. Однією з причин сухої шкіри є відсутність ліпідів, які дають воді через. Ланолін закриває ці отвори, запобігаючи втраті вологи з шкіри. Таким чином, рекомендується для найсучасніших ділянок, будьте її ноги, лікті або навіть обличчя.

    3457618



  3. Це чудово. тримерй Ланолін дуже популярний в бальзамах губ. Його текстура дозволяє легко і рівномірне нанесення. Він відмінно зберігає вологу і запобігає подальшому розтріскуванню, відновлює нормальний водний баланс шкіри губ.





  4. І ланолін відмінно живить і зволожує шкіру голови і сам волосся. І ланолін найкраще підходить для кучерявого волосся. Допомогти давати їм більше блиску і « контуру» локонів.



  5. Ланолін також використовується для ніг під час годування. Багато експертів рекомендують його як засіб для тріщини ніг. Знімає біль, зволожує ніжну шкіру, сприяє загоєнню. Ланолін не пошкодить дитину. Використовуйте крихітну кількість, буквально половину гороху.

    Габаритний зображення





Однак варто відзначити, що ламінат алергічний, особливо якщо він погано очищається. Тому купити тільки чистий ланоліній від виробників якості.

Ланолінова маска для сухої шкіри обличчя Ця маска допоможе світліти шкіру і зробити веснянки і інші пігментні плями менш помітні. І найголовніше вони добре харчуються і омолодженняй





інгредієнти
  • 1 ч.л. ангідратної ланоліни
  • 2 ст.л. чистої води
  • огірок






Підготовка
  1. Візьміть 1 чайну ложку згідної ланоліни, додайте 2 столові ложки чистої води до неї, і залиште суміш до повного всмоктування води.
  2. У цей час миємо свіжий огірок на тертці, після чого ретельно потріть 1 столову ложку натертої огіркової маси з ланоліною вже всмоктують воду.
  3. Поставте маску на обличчя 15 хвилин. Потім бажано видалити його з ватним тампоном, замочений в огірковий сік або молоко. Немає необхідності мити після.






Головна маски, в яких присутній ланоліній, можуть бути не тільки ефективні, але і набагато вигідніше від фінансової точки зору в порівнянні з засобами, що продаються в аптеці.

Однак слід розуміти, що покупка всіх необхідних інгредієнтів може зменшити потенційні заощадження до нуля, і якщо ви, крім того, зробити помилку в пропорціях, шкода від такого «порушного засобу» стане більш реальною.

Тому використання косметичних засобів, створених в домашніх умовах, підійде тільки тим жінкам, які згодні приділити досить часу на їх виготовлення.





Порада редакційної колегії ще трохи, і дайте холодну пружину прийти на заміну літо з розсіяним сонцем і теплом. Літній для здоров'я нашого волосся є катастрофою.

Тому я пропоную вам ознайомитися з відмінним рецептом для домашньої відновлювальної маски для волосся з ланоліном. Зробіть це 2 рази на тиждень і ваші локони будуть блискучими і шовковистими.



Чи подобається вам статтю? Скажіть, щоб ваші друзі в соцмережах! Я дуже щасливий, якщо ви можете розповісти нам про ваші коментарі. досвід роботи з lanolinй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное