вона лише 40 і виглядає як вона 55. У віці жінки швидше, ніж ожиріння і куріння.

Коли жінка вагітнаЇї тіло проходить масову трансформацію. Збільшення ваги і збільшення швидкості обміну речовин. Пульс прискорює, матка розширює і натискає на навколишні органи і судини. Підвищення концентрації гормонів, досягнення астрономічних рівнів. Обсяг сірої матерії в мозку знижується.





Не варто заперечувати, що в більшості випадків жінки набагато гірше, ніж у дитини. Принаймні за деякий час.

Ось чому 40-річна Юлія, учасник одного з форумів для мам, говорить: Я мама трьох дітей: сім, дев'ять і одинадцять років. Макіяж як розмазування тріщин в стіні. Люди завжди думають, що я більше 50. Я маю постійний біль у спині. Чотири роки грудного вигодовування зменшили розмір груди від 3-го до 1-го. Якби я був зливом всієї сили життя.





Після моєї третьої дитини я розвивав гіпотиреоз, що означає, що я буду на ліки для відпочинку мого життя. Я витриманий 20 років минулого десятиліття. Це боляче і несправедливе! Після того, як мій безтурботний друзі не тільки дивиться молодшим, але і має більше грошей і часу, щоб провести догляд за собою.

На жаль, такі оповідання нездатні, і вони завжди схожі на одному шляху – жіночий організм починає швидко старіти після вагітності і пологів. Поява жінки після народження дитини впливає на ряд факторів.

  1. Гормональні стрибки
    Флуктуація гормонів викликає СтриптизеркаПостпартум депресії, збільшення ваги, прищі.
  2. Втрата волосся
    Через кілька місяців після пологів волосся починає різко випадають, а в великих кількостях.




Розтягування
Шлунок стає схожим на зморшку, провисання і простягається на дотик «шкірий мішок» з залишками жиру. Це змушує жінку носити неглибокий, живітий одяг. Відсутність належного відпочинку
У будь-який час дня обов'язково зустрілися потреби дитини. У зв'язку з постійним недоліком сну з'являються СумкиЗморшки, обличчя стає матовим - все кидає жінку з десятків років.



Відсутність вправ
Коли справа з підвищеною відповідальністю під час догляду за дитиною жінка просто не знає, де отримати енергію і час для вправ. Здучений організм є причиною комплексів і зменшення самооцінки у матері. Не вистачає часу, щоб подбати про ваш зовнішній вигляд.
У зв'язку з постійним робочим навантаженням мама іноді не встигають робити основні косметичні процедури. Відсутність догляду за шкірою, волоссям, нігтями негативно впливає на їх стан. Збільшення грудей і тяжкість
Розведення набряків при вагітності і грудного вигодовування може призвести до розтяжок, втрати форми грудей, провисання і асиметрії.





Змінюється в організмі матері важливо для пологів, але приглушення для матері. Нові генетичні дослідження в США майже 2000 жінок репродуктивного віку між 20 і 44 показують, що мама На клітинному рівні вони витримують набагато швидше, ніж їхні дитячі однолітки.

«Ми дивилися, щоб побачити такий дивовижний результат. Це еквівалентно близько 11 років прискореного клітинного старіння, - сказав епідеміолог Анна Поллак Джорджа Мейсонського університету.





Дослідження генетичних маркерів називається теломери. Це кінцеві регіони хромосом, які виконують захисну функцію. Довжина телометичних регіонів визначає вік комірки – коротший хвостик теломерік, старший. Ці ділянки, як правило, зношуються до повного смерті клітин.





Дозрілий старі може бути прискорений ожирінням, курінням, безсонням, цукровим діабетом і, як виявилося, пологів. Аналіз ДНК показав, що теломери жінок, які народжували народження, не менше 4,2% коротше, ніж ті, хто не народжував. Крім того, довжина теломерів менша, чим більше має жінка.

Історичне дослідження жінок в сільській Польщі в 2006 році також знайде посилання між більш дитячими та короткостроковими тривалість життя. Так само, як і свічка, яка розплавить кожного разу, тому теломери зменшуються з кожним поділом клітин.





Варто враховувати, що дослідження одного з корінних народів Гватемала 2016 р. мала суперечливий результат. Продемонстровано, що жінки, які мали більше дітей, витримані більш повільно.

3610Р. 4200Р.



Ще більше дивних результатів були отримані групою вчених на чолі з Томасом Перлсом, засновником дослідження центарів Нової Англії. Батьки, які мали дітей після 40 років, швидше за все, будуть жити 100. Лапландські рідні, сім’ї Аміш та інші популяції також покажуть посилання між дітьми через життя та довголіття.

Р



Це не означає, що жінки, які віддають народження, загинуть 11 років раніше, ніж у дітей. Згідно з дослідженням 2016 року, жінки, які породжують у віці від 30 років, довше без дітей.





«Ми не скажемо, щоб зупинитися. ведмедики"Учені говорять. «Дослідження показало, що наші переконання та ставлення можуть самі впливати на те, наскільки швидко ми маємо вік. Піссімізм безпосередньо скорочує довжину теломера. Наука не стоїть на місці, старі Все ще не зрозуміло.

Ви можете використовувати ваш приклад або приклад ваших друзів, щоб підтвердити або заперечувати зрілі на тілі? Чи платять жінки занадто високу ціну на розмноження? Розкажіть, що ви думаєте про це. Поділіться цією статтею, натиснувши кнопку «Поділитися на Facebook».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное