Як зав'язати килимок з гаком

Напевно, кожен в будинку є речі, які лежать в відокремлених куточках, чекаючи занурену годину, коли вони знайдуть заявку. І це особливо поширене серед творчих людей, які люблять рукоділля.

Це те, що я вважаю себе таким креативним Плюшевим. У вихідні я зробив загальне очищення в квартирі, що призвело до безлічі матеріалів, які були знайдені. Серед них я надихнула котушкою з канатним шнуром, великим і великим пластиковим полотном.

І це тому, що я відвідував жінку протягом місяця тому, що я продемонстрував мене. Увійти з полотном. Я хочу спробувати.





Я в'яжучий так-со, особливо гачок, я не маю ніяких умов, таких як "холодний", "прикритий" і інші в'язання гачком теми. Тому я сподіваюся, що досвідчені майстри пробачать мене за непрофесійну мову. Я спробую компенсувати цю оповіщення з докладними ілюстраціями процесу, за допомогою якого навіть людина, яка вперше забрав гачок, може зав'язувати мат.

Як зв'язати мат редакційну дошку "Сайт" Я підготував для вас захоплюючий і простий майстер-клас, як зробити Кошик Це пластикове полотно. Результат казковий!





Вам потрібно.
  • грубість
  • нитки
  • Кошик
  • свінгери
  • прямокутний
  • канцелярія






Прогрес роботи
  1. Для початку роботи потрібно перетягнути петлю з шнура в кутовий отвір полотна. Потім гачок вставляється в наступну, прилягає отвір полотна і захоплюємо нитку.



  2. Тепер надягаємо в другу петлю і перетягуємо її через першу петлю.



  3. Граб третій петлі через третій отвір і простягаємо її через другий.



  4. Так зв'яжемо весь ряд. Потім перейдемо до іншої сторони майбутнього килима і продовжуємо обв'язувати його в одній послідовності.



  5. Коли ви закінчили перший периметр, переверніть і переходите в другий ряд.



  6. У той же настрій тримати в'язання рядом.



  7. Коли мат повністю підключений, робимо ще одне коло для обробки краю полотна.



  8. Для обробки краю полотна простягаємо петлю через кутовий отвір. А потім захоплюємо нитку.



  9. Протягніть нитку через петлю. Потім через другий отвір простягаємо ще одну петлю, через яку потім простягаємо нитку.



  10. Як видно, ви отримуєте дві однакові петлі на гачок. Тепер ми надягаємо рядок на гачок.



  11. Роздягання по обидва петлі одночасно. І через третє відкриття полотна знову захоплюється і простягаємо нитку, знову повторюємо всі дії.



  12. Результатом є акуратна мережа, яка закриває край. Таким же чином, краватка до кінця сторони.



  13. Знову перевертаємо заготовку, продовжуючи зав'язувати край. Після зав'язування периметра акуратно приховує всі хвостики нитки.



  14. Тепер можна додати францу на коротких сторонах килимка. Для цього вам знадобиться нитка, прямокутна пластина потрібної ширини і ніжки або ножиці. Спочатку загорніть нитку на наліт.



  15. З правої сторони акуратно зрізаємо бахрому. Ви закінчите пучок ідентичних рядків.



  16. Через крайній шарнір короткої сторони матки простягаємо нитку франци в середину. І в отриманій петлі кладуть вільні кінці.



  17. Потім затягуємо і переходимо на наступну петлю і нитку. Таким чином, робимо бахрому обидва боки матки. Потім можна вирізати точно фрес, якщо є різниця по довжині ниток.



  18. Подивіться, що милий килимок ви отримаєте в кінці!



  19. Також, при бажанні, за допомогою акрилових фарб, кілька контейнерів, спреїв і води, можна додати кольори і пофарбувати килимок самому. 12525.



  20. Це результат ви отримаєте, якщо ви використовуєте фарбу. Зверніть увагу, акрилові фарби необхідно закріпити праскою, після чого мат можна сміливо мити.







За допомогою старих речей або залишків пряжі, які знаходяться в бункерах кожної господині, можна зробити гарний килимок, який освіжає інтер'єр і додасть домашнього вогнища оригінальності.

Тому я пропоную вам ознайомитися з парою яскравих ідей, як прикрасити ваш будинок з домашніми затишними килимами і повічками! Я просто раджую яскраве плетений килимок з мотузки і вовни.



Не буде лази і обов'язково використовувати цей незвичайний проектування, на основі полотна. І не забудьте розповісти про цей простий і цікавий спосіб друзям в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное