Тепер кожну ніч перед сном, я зняю свій нижню білизну і я не хвилююсь.

Добрий сон є запорукою здоров'я, краси і стабільної психіки. Ми приділяємо особливу увагу матрацу, подушці, постільній білизни, розміщення ліжка на фен-шуй ... Подумайте про сплячий одяг. Уві сні Або без них? Це питання, що важливо не стільки для вашого здоров'я.

580 р.



Спостереження експертів показують, що сплячі без нижню білизну найкраще, що ви можете зробити для вашого тіла під час відпочинку. Немає одягу на всіх. Редакція "Сайт" Він розповість, чому це так корисно. голийй

Добрий сон.
  1. Нормальна кровопостачання
    Набряклість крові повинна вільно циркулювати по всьому тілу, з доступом до кожної клітинки. Але піжами і ще більш щільною нижню білизну можна запобігти вільному кровообігу з гумками або бандажами. Немає одягу, ніяких бар’єрів для кровоплину.



  2. Профілактика діабету
    Шведське дослідження показали, що сплячі в холодних температурах покращує обмін речовин і знижує рівень цукру в крові. Люди, які хочуть, щоб цей ефект був неозброєним. Розглянемо цей перший крок у запобіганні діабету II типу.



  3. Здорова шкіра.
    Шкіра для здоров'я потребує достатньо свіжого повітря і так званої вентиляції. Дозвольте вашій шкірі дихати вночі, щоб мінімізувати ризик роздратування і екземи. І, відповідно до дослідника Нікола Прауса з університету Каліфорнія, Лос-Анджелес, легка вентиляція хороша для інтимних зон тіла.



  4. Сонце добре.
    Коли ми падають, температура тіла трохи знижується. Це необхідно для тіла, щоб комфортно спати. Коли тіло знаходиться в піжами, важче охолонути. Таким чином, вони падають швидше і сплять краще, ніж ті, які загортають себе в піжами, шкарпетки і нижню білизну. Затишний одяг допомагає організму регулювати ідеальну температуру, і це один з основних умов для гарного сну.





  5. Менше стресів і жирів тіла
    Коли ми сну, наші тіла працюють для зменшення рівня кортизолу, гормон стресу. І це одна з причин накопичення жиру в нашому організмі. Крім того, сон є важливим чинником в належному секреті гормону росту, який, в свою чергу, також має жироутворюючи властивості. Мета роботи по регенерації шкіри і багатьох органів, але її виробництво знижується з часом. Спостереження показують, що голий має набагато краще секрети цього гормону. Тому вони страждають менше від зайвої ваги і є щасливими в принципі.







Нехай ваше тіло дихає. Ви витрачаєте весь день в одязі, які не завжди виготовлені з натуральних матеріалів і вільного крою. Dr. Brewer від Сполучених Штатів вважає, що жінки і чоловіки, які не завадять голий, швидше за все, відчувають інфекції сечостатевої системи. І у чоловіків, голий сон також підтримує нормальні рівень тестостерону.

Як ви віддаєте перевагу сну? Повідомте нам про коментарі та поділитися цікавими статтями з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное