Що таке постільна білизна не належить до спальні?

Добрий сон є запорукою здоров'я. І для повноцінного відпочинку дуже важлива постільна білизна. Ринок наповнений шовками, бахромою та яскравими фарбами. Сорт вибірів веде до мертвого кінця, що вибрати: ranfors, шовк, атлас, жакард, перкаль, поплін, битва ... Як поєднувати доступні І якість преміум?



ДепозитФотогалерея

Дешеві постільна білизна в мій дитинства кольоровий Вони були розкішними. Я пам'ятаю блювотні мами, щоб купити мене рожевий Барбі постільної білизни, встановлених на смузі поїзд, як ми поїхали до мого величного села. Але мої сльози не допомогли порушувати ставлення матері: "Ми не багаті достатньо, щоб купити дешеві речі". Я розумію значення цієї фрази більше, ніж коли-небудь.

Комплекти постільної білизни продаються з різним складом тканини. Деякі виробники підкреслюють ексклюзивну колірну гамму і забудуть, що це не найважливіше.

р.

ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, які параметри будуть виглядати. купити постільну білизну недорого Я хочу бути хорошою якістю.

Лляні тканини Якщо вигідно - тільки бавовняна. Але існує безліч варіацій на ринку постільної білизни. Чим щільніше і тонше тканини, тим дорожче набору. Бавовна добре промивається і не боїться кипіння, не електрифікована і добре розгладжена.

Біаз - щільна тканина з лляним плетінням ниток. Довгострокова і невибаглива в догляді. Витримує багато прання, можна сміливо замочити і навіть застосувати відбілювач. Не всипати або усаджувати. Але тканина, і якщо синтетичне волокно додається до тканини, в місцях плетіння утворюються котушки.



Поплін є одним і тим же практичним і міцним тканиною, але трохи тонше, ніж біазі. Секрет тонкості полягає в особливому вигляді переплетення товстої і тонкої нитки. Тканина дуже гладка назовні, не горбка, трохи блискає, створюючи розкішний ефект, а за вартістю не набагато дорожче, ніж biz. Але його головний недолік полягає в тому, що через дуже тонкий, неякісний поплін просвітить через матрац або подушку. р.



Satin - розкішна тканина з бавовняним шовком. Характеризується високою зносостійкістю. Назовні атлас дуже приємний на дотик, а на внутрішній - злегка грубо. Не ламає, не ковзає і зберігає свій оригінальний зовнішній вигляд після багаторазових прання. Єдиний недолік – це вартість. Алас, ви повинні платити за якість.



Перкал називається королівською тканиною. Як виглядає мансарда. Відмінно підходить для друку складних малюнків, які можуть витримати більше 1000 прання!



Назва «Ранфорс» винайдена турецькими маркетологами, так званою бавовною. Нове слово було дуже сподобалося покупцям, тому зараз ranfors дуже поширене. Інколи згадується як «покращений поплін». Тканина міцна, тому дуже щільна (одноразове щільніше, ніж біаз) і не більше 20% синтетичних волокон допускається в складі. Завдяки діагональному плетіння, ranfors набагато приємніше на дотик, ніж бісквіти, хоча гладкість кілька разів поступається атласу.

р.



Жакард не є типом тканини, не особливим матеріалом волокон, але спосіб їх переплетення. Це можуть бути натуральні і штучні тканини, але це необхідно. тканій Природні жаккарди дуже дорогі. Але якщо є синтетичне волокно в складі, тканина дешевше і багато разів сильніше.



Реапер є загальним іменем для рельєфної тканини, яка трохи простягається. Ефект стиснення створюється технологічно - нитка закручується під час плетіння. Постільна білизна з такої тканини дуже стійка і комфортна в експлуатації. Але не дешево. Реапер - тканина, в яку найчастіше змішують синтетичні речовини.



Натуральні лляні набори дуже щільні і змащені. Щоб розбити таку тканину практично неможливо. Має антисептичні властивості. Кольори завжди монотонні, але ціна... Іноді дорожче атласу.



Шовковий - дуже дорогий полотно. І підробляйте його, не соромлюся, досить часто. Але тканина має безліч недоліків: вона примхлива в догляді, вигорає на сонці і дуже слизька. Вигідна розкіш, можливо. Щоб зменшити вартість, бавовняні нитки додаються до постільної білизни з натурального шовку.



Також знайдені синтетичні комплекти постільних речей. З переваг - низька ціна, тонка тканина, яка не затирає і не вимагає прасування. Існує багато незручностей для використання. Найбільша статична електрика, усадка та короткочасність.

Якщо ви вирішили на тканині, розгляньте кілька правил, які допоможуть вам підібрати ідеальний набір для вашої спальні.

Як вибрати постільну білизну?
  1. Визначити розмір (в сантиметрах). Є одномісний, одно-і-халат (150 x 210 - 160 x 220), подвійний (175 x 210 - 200 x 220), євро-розмір, або розмір короля, (200 x 220 - 220 x 240). Розміри наволочок також можуть відрізнятися - 50 x 70 або 70 x 70.



    ДепозитФотогалерея
  2. Читати склад на етикетці. Просто виберіть. тканина! Не сором'язливо обрізати полотно своїми руками, покласти її на люмен і дивитися на вивороті. Тканина повинна бути помірно м'якою і щільною, а не «замоченою» і з характерним креаком.
  3. Одномісні набори виглядають простіше, дешевше і простіше доглядати за собою. Але якщо вибрати тканину з візерунка, будьте готові, що вона може вода. Коліробличчя Сторони повинні бути практично однаковими. Якщо етикетка вказує на температуру прання 60 градусів і вище, то барвник стійкий. Якісна фарба доступна, але вона завжди впливає на ціну.



    ДепозитФотогалерея
  4. Обміряйте стібки, вони не повинні бути грубими і подряпини шкіру. Якщо нитки приклеюються або шв не гладкі, краще шукати інший варіант.
  5. Знайти його. дешево-бокс Це досить легко в Інтернеті. Але як перевірити якість товарів? Краще в старому вигляді: погляд і відчуття.



  6. Продаємо тканину. При фарбуванні тканин формальдегідй І непристойні виробники рідко дотримуються норм, встановлених ГОСТами.
  7. Для додаткового комфорту і економії можна придбати ковдру і наволочки, а окремо купити лист на гумці.





Не забудьте своєчасно мити свій одяг, навіть якщо вони здаються чистими. Очистити ліжко регулярно з пилососом і протріть водою з ефірними маслами. Цей метод допоможе позбутися від домашніх паразитів - клопів і кліщів, які годують на крові людини і мертвих епідермісах.

І якщо ви знаєте, як обробити швейну машинку, обов'язково вчимося вишити лист на гумці. Це чудовий спосіб заощадити гроші в сімейному бюджеті, не кажучи вже про комфорт у використанні.

А що? білизна Ви віддаєте перевагу? Напишіть нам у коментарях, чому ви обираєте одяг з цієї тканини, ніж це краще, ніж інші?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное