Секрет до довголіття 102-річна жінка Немає дієти, секрет є ...

Ми завжди шукаємо нових та нових секретів довголіття та намагаємось дізнатися, як жити у віці. Хто не мріє жити до 100 років, залишаючись в твердій пам'яті і зберігаючи життєрадісність? Всі мрії, але не всі досягають успіху. Але це ті щасливі люди, які повинні дізнатися секрети довгого і щасливого життя.





І вночі. "Сайт" Я поділився з вами секретами довголіття найсолодшої жінки з Нью-Джерсі, Кончіта Талучі.

Ця солодка і яскрава жінка перетворилася 102 років цього року. Вона відчуває себе великим, скаржаться тільки тому, що пам'ять не така ж, вона стала важко вирішувати головоломки кросвордів. Жінка дуже життєрадісна і життєрадісна, вона точно не виглядає свого віку. Вона поділилася секретами.

  1. Немає дієт.
    Коли жінка запитала про своє харчування, вона посміхалася і відповів: «Мої булочки, не дієти!» Скажіть всі ваші очі див. Скажіть, що ви досягнете руки. А потім вона додала, «Не перезапустити». Жінки не радять дотримуватися суворих дієт, але стверджує, що раціон повинен бути збалансованим. Більше зернових, овочевих, рибних, але менше яєць, м’яса та молочних продуктів. Вона регулярно їсть вівсяних і фруктів на сніданок.

    ДепозитФотогалерея

  2. Отримайтеся щодня і отримайте роботу.
    Згідно з Conchita, якщо вам подобається дивитися телевізор у вашій пап'ямі, це місце може вбити вас рано. Одягнена Жінка Голий чоловік Вона все ж зайнята з речами: збирається до церкви, прибирання будинку і багато іншого. Вона каже, що людина повинна мати роботу. Люди живуть до тих пір, як вони роблять щось. р.



  3. Більше прогулянок.
    Прогулянка в свіжому повітрі - запорука здоров'я. Вам потрібно прогулятися більше, сходження сходів, знову піти на прогулянку з собакою - все це посилить вас. Вік не повинен бути бар'єром. 15 хвилин ходьби щодня і ви відчуєте свою життєву силу. р.

    ДепозитФотогалерея

  4. Вирішений кросворд головоломки
    Для того, щоб допомогти вам не тільки вашому тілі, але і вашому розумі. Для цього потрібно постійно давати йому їжу, тримати його в хорошій формі. Одним з кращих способів, за словами жінки і багатьох лікарів, є перехресні головоломки. Якщо ви починаєте вирішувати один тиждень, коли ви молодий, вона буде грати в руки, коли ви старієте. Жінка продовжує вирішувати її щотижневі кросворди навіть на 102.

    ДепозитФотогалерея

  5. Ніколи не зловживати в будь-якому місці.
    Життя – це комплексне, завжди виникають ситуації, які виводять, і вони не залежать від вас. Тільки ви можете вирішити, як реагувати на ситуацію. Жінка говорить, що я спробую залишитися від неприємних людей, місць і речей. Я завжди шукаю задоволених і вдячних за те, що я маю."





Це, насправді. довголіттяВін був поділений Conchita Talucci. Виявляється, що для довготи, не так багато потрібно: збалансована дієта, позитивне ставлення і пара головоломок кросвордів. Маленькі речі, прямо?

Що б сказати, що це все про хорошу генетику, спадковість, клімат, екологія та багато інших чинників. Все важливо, але це не просто. Що таке світ і що ви заповнюєте світ. Що ви любите і любите, що ви робите. Щасливі і довгі роки життя!

Що ви думаєте про поради цієї коханої жінки? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное