Що Happens Коли ви змішувати буряки, морква і яблука: Просто 1 Скло Сік Дестрой Ви

Коли я був маленьким, мій бабуся завжди оголена мене beets. Вона сказала: «Одно більше буряків, є стільки вітамінів в ньому, що не завадить вас!» Вона готувала мене щось страшне. Смоктатий Звичайно, після їжі кілька ложок, я тримав його від мене.

Якщо тільки мій дорогий бабуся приготував мене сікЯ, ймовірно, змінив мій погляд на буряк. Але в той час не було соковиків, і здоров'я бабусі не дозволили їй постраждати години, віджимаючи сік своїми руками.



ДепозитФотогалерея

Я тепер знаю, як потужні буряки, і я споживаю їх принаймні двічі на тиждень.

Я також приготував себе щодня. бджолияблука і морква.

«Чарівний напій» за свою незліченну користь організму та мозку. Напій був відкритий китайськими рослинами, які виявили, що він навіть вилікував рак легенів.





Це дійсно цілий стакан здоров'я! Багато здорових напоїв використовуються в медицині і харчуванні, але ніхто не працює як бездоганно, так як цей дивний сік.

Щоб приготувати його, вам знадобиться тільки 3 продукти і соковиж. Я використовую будинок. блендерПотім я просто відфільтрував всю рідину через сито. Якщо ви хочете досягти більш рідкої консистенції, це пюре можна розвести водою або апельсиновим соком за смаком.

Пит буряка, моркви та яблук Інгредієнти
  • 1 великий соковитий яблуко
  • 2 невеликої моркви
  • 1 невеликий сирий буряк






Підготовка
  1. Змийте овочі ретельно і очистіть їх. Не потрібно чистити яблуко.
  2. Наріжте середину яблука. Всі інгредієнти розрізають невеликими кубиками.
  3. Поставте їжу в соковижку. Якщо ви використовуєте блендер, додайте склянку води.
  4. Готовий сік буряка можна приправити медом і лимонним соком. Пити відразу або зберегти наступний день в холодильнику в щільно закритій банці.




Пити хоча б раз на добу, краще на порожньому шлунку. Випийте його на годину до сніданку. Ви можете пити його ввечері, але завжди на порожньому шлунку. Якщо добре переносить пиття, після місяця беремо двотижневий перерву, а потім продовжуємо.

Переваги буряків для тіла Великий Це більш цінний, ніж багато добавок, але це коштує набагато менше.

Переваги овочевого соку
  1. Забезпечує організм вітамінами і мінералами
  2. Повільняє процес старіння
  3. Сприяє появі здорового рум'я
  4. Покращує зір і зміцнює м'язи очей
  5. Покращує активність мозку і пам'ять
  6. Створення роботи внутрішніх органів
  7. Боротьба з хворобою
  8. Зменшує запалення
  9. Допомагає позбутися зайвої ваги
  10. Очищає кров і тіло в цілому
  11. Знімає неприємний запах з рота
  12. Загоює горло.
  13. Полегшення спазми м'язів
  14. Омолоджує шкіру і бореться з дерматологічними дефектами
  15. Полегшення менструального болю




ДепозитФотогалерея

Цей чудовий напій повністю натуральний, не містить шкідливих речовин, тому він не викликає ніяких побічних ефектів. Овочеві та фруктові соки мають цілющі властивості!





Як видно, сікМорква і яблука допомагають підтримувати здоров'я. Головною перевагою цього напою є боротьба з раком. По суті, буряки використовували протягом століть в Європі для лікування пухлин. Дослідження показали, що буряки містять флавоноїд, що зупиняє зростання злоякісних пухлин.

Червоний кореневий сік багатий праскою. Взяти участь у відновленні клітин крові та поставці клітин киснем. Це клітинне дихання вбиває ракову пухлину.

Так, не чекайте більше, щоб зробити цей смачний і поживний сік склад вашої щоденної дієти. Які фруктові та овочеві соки вам подобається найбільше? Залишити коментар і поділитися цією статтею з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное