Як перетворити паперовий лоток з яєць навесні

Дуже скоро ми почнемо відсвяткувати Воскресіння Господнього, а саме на тиждень до Великодня приходить бенкет, який в нашій країні отримав найбільшу популярність під назвою Пальма-де-Майоркай У 2018 році Палм Неділю падає 1 квітня.

У цей день відзначає запис Христа в Єрусалим коротко перед тим, як він отримав відриви смерті. Отже, з історичної та релігійної точки зору, буде більш правильним для виклику свята «Вступ Господнього в Єрусалим». Однак таке складне ім'я на мові не вкорінилося, а у людей тривалий час Остання воскресіння Лента Вони називають його Palm.





Традиційно на Пальмівській неділі прийнято збирати букети з гілок вербових рослин, ткаючи їх в живі квіти. Таку квіткову композицію засвоюється в храмі і кладуть в будинок. Вважають, що це приносить удачі і захищає будинок від неприємностей. Верба - цілий рік, а нирки повільно використовуються для лікувальних цілей. До наступної неділі Пальмів не слід викинути, але вигорнути.

Весняні композиції своїми руками Для того, щоб провести Великодню та пальмову неділю якомога краще, редактори "Сайт" Я приготував 11 натхнення білизна У поєднанні з квітами прикрасить будинок. Ми також розповімо, як зробити чарівну кошик для Великодніх яєць.

Щоб зробити кошик, як це, вам потрібно папір і завод яєчних лотків. Процес можна побачити на цій фото інструкції.





На додаток до яєць, цей кошик відмінно буде включати невеликі подарунки і вироби, зроблені для Великодня.

Композиції з вербиками
  1. Квіткові Композиції в пальне неділю Вони зазвичай включають весняні квіти, які символізують торжество життя і відмирання після смерті. Букет білих троянд, казково красивих, виглядає ідеально, а ніжний колір бутона – це поза тимчасова класика.



  2. Я люблю цей склад! Я хочу спробувати створити щось, як це для себе вдома.



  3. Гілки можуть прикрасити навіть найдоступніші предмети. Наприклад, тут вони обрамляють невисоку корзину фруктів. Щоб створити таку красуню, просто викласти гілочки (можна доповнювати їх ароматними травами) по краю кошика, прикріпити тонкий дріт, а потім розмістити фрукти або цитрусові фрукти всередині.





  4. Верба здатний вписуватися в будь-який інтер'єр. Але особливо добре виглядає в поєднанні з елементами країни. Створення такого декору зовсім не складно. Як ваза підійде білий джгут або молочник, також добре підійдуть плетені кошики. Я люблю кращі варіанти, коли ці кошики зроблені з самого початку. Чи не так?

    до



  5. Звичайно, не кожен може зробити таку композицію, але результат явно варто!



  6. Для пальмова-квіткова Ви можете вибрати будь-які квіти, які підходять в стилі: класичні троянди, ніжний ранункулюс, ажурні гвоздики і хризантеми. Головне, що було зроблено в ніжних, пастельних тонах і в ній були гілки верби. Не забудьте про традиційні пальмові гілки, які будуть доречні для букета на Пальму неділю.





  7. А якщо ви фанат мінімалізму, створите простий, але елегантний композиції з верби. Р



  8. І пам'ятаєте, що гілки композиції, які були загиблими в храмі на Пальму неділю, не можна викинути в будь-якому випадку - вони повинні бути розміщені в будинку біля іконок і зберігаються до наступного Пальмового неділю, а потім вигорнути.



  9. Або можливо, ви більше в великі форми? Потім не обмежуйте себе - робимо підлогу складом. Ємність може бути будь-яким: від скромних низьких ящиків до витончених вазах незвичайної форми.



  10. Ось ще цікаві рішення!



  11. З гілок верби будуть красивими весняними вінками. Це дійсно багате місце для фантазії! Круглий, у формі спіралі або серця. З луками, квітами або фарбованими яйцями. 32725525





Для тих, хто любить робити рукоділля, і особливо тих, хто має дітей, які ростуть в домашніх умовах, я раджу ознайомитися з незвичайним, але дуже захоплюючим майстер-класом про те, як зробити гілки верби своїми руками. Чудова можливість провести час з дитиною і підготуватися до яскравого свята!



р.



Чи подобається вам статтю? Скажіть своїх друзів про ці ідеї, можливо, деякі з них будуть натхненні, щоб створити свої шедеври!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное