На 80, він ще красивий, молодий, повний оптимізм і творчість. Олександр Збрьов ділиться секретом.

Томбой, slob і hooligan - що країна пам'ятала актора Олександра Збруєва. Після того, як він спробував на зображення Григорія Ганці, і досі не взяв його участь. Але актор не згасає, бо він визнає, що в багатьох способах схожий на його характер.





Редакція "Сайт" Я вирішив поглянути в минуле актора, побачити, як його життя вийшов, і дізнатися секрет своєї молоді.

Актор Олександр Збрюєв Шлях життя Збрьов не можна назвати простим. Доля своїх батьків не була найкращим способом, адже батько актора, заступника Комісара зв'язку СРСР Віктора Збруєва, був вистрілений ворогом людей до народження хлопчика. Мати була вирокована до 5 років в таборах, але через її вагітність покарання заміщали вигнання до Рибінськ. Сім'я проживала до 1943 року в невеликій, тісній кімнаті.

Після вигнання вони повернулися до Москви, де хлопець пішов до школи. З дитинства, Олександр був бульдом, штормом Арбата і, як вбрання справжньої милості, щиро ненависної школи. Актор сказав: Я не люблю школу. Я був намальований людям, які були більш вільними, і пригнічений ізоляцією шкільного простору, організацією і вимогам дисципліни.





Він ніколи не став успішним студентом: він часто пропускає заняття, крім того, він залишився двічі на другий рік. Зацікавився спортом, особливо футболом. У той час він навіть не замислювався про кар’єру актора, але обрала його. Він жив у театральному середовищі. Не тільки вони живуть на Арбаті, і там були тільки театри, але його мама була акторкою, і старшого брата його знаходилися в її стопах. У своєму будинку часто зібрали актори, і все це зачаровує хлопчика.

Він згадує: «У мене є бенкет, сперечався про те, що нагріто обговорювалися театральні новини. Коли прийшов час, обрали театр. Він був щасливий у своїй кар'єрі від початку, і він не приховує його. Євген Вахтангов знайомився з матір’ю Збрюєва, отримала екзамен в домашніх умовах, талант молодого чоловіка, який щиро вразив її.

969,000



А потім разом з вуличною охороною, Збрьов пішов взяти вступні іспити до театральної школи. У зв'язку з першим візитом, вражаючи талант і всі члени Приймацького комітету. Після закінчення він відразу почав працювати в Ленінському Комсомольському театрі в троупах Анатолія Ефроса. Олександр відігравав багато хороших ролей, але найуспішніші все ще вважає роль Марата Євстинеєва в грі My Poor Marat.

589568р.



Перший фільм дебютував у фільмі «Мій маленький брат». Його фільмографія досить широка: «Журні до квітня» (1962), «Інч Землі» (1964), «Чисті походи» (1965). Ви можете перерахувати всі фільми за участю Збруєва, але найбільш значущим у своїй кар’єрі стала роль Ганці в «Великій зміні», після прем’єри якого він прокинувся не тільки відомим, але і справжнім секс-символом країни.

«Коли «Велика зміна», всі вказували своїх пальців на мене, «Ох Ганджа, Ганджа».» Фільм дійсно хороший, виглядає так само ностальгія зараз. Але я бажав серйозних ролей, і цей фільм дав мені таку курку, що я летю вперед з новим ім'ям - Ганею. Не було жінок, а також режисерів. Карти «Романці закоханих» і «Батталії Запитають на вогонь» тільки консолідовані успіхи.

- відео



Особисте життя Олександра Збруєва На нього завжди були красиві і харизматичні жінки: актриса Валентина Малявна, Людмила Савельєва, яка грала Наталя Ростова, а зірка Юно і Авос Олени Шаніна. У актора є дві дочки, які він любить і цінує.





Цього року Олександр Збрьов став 80-річним, але він ще красивий, молодий погляд, повний оптимізм і натхнення. І нехай йому не грає в кіно, але сцена його улюбленого «Ленком» не залишає. Він описує театр, як його особисте еміграція від реальності, в якому жив за останні 56 років. Кожен раз він йде на сцені і отримує відгуки від аудиторії, він переконаний, що він вибрав цю професію з хорошої причини. Або вона обрала його.





Про секрет своєї молоді, що він часто жартував і посміхався з підписом посмішки. Але один день актор поділився несподіваним відкриттям. Він вважає, що молодість Не просто хороша спадкоємність, це те, що важко пояснити раціонально. "Я думаю, що я жив через роки мій батько повинен жити." І, можливо, він прямо про щось.





Незважаючи на свій вік, життєві труднощі і судові процеси, він ніколи не перестає дивуватися своєю спокою і простотою. Ця людина проходить через життя з посміханням, посмішка, яка подала мільйони жінок.

Олександр Вікторович коментує: «Це, мабуть, в стані розуму». Ви можете бути старою людиною в 30 і не бути старою людиною в 70 році. Я відчуваю себе, ніби мій герой Ганджа в The Big Change. Гумор допомагає багато. Якщо ви не маєте сили посміхатися, коли виникають неприємності з усіх сторін, ви можете просто піти божевільно.





Він не зданий боятися будь-яких проблем. Можливо, саме тому, навіть у 80-х роках він добре виглядає, продовжує створювати і не старіє – і не існує особливих секретів. Щиро бажаємо актору довгого життя і здоров’я!

Як ви думаєте, це секрет молоді актора, і він навіть існує? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное