Я використовую суміш кави з... Я дивлюся свіжими і добре зануренням.

Пізній пішов до ліжка, відвертий чай перед сном, сати на довгий час на комп'ютері або з смартфоном, проблемами нирок, стресом ... Все це дає ваші очі. Саки підніжка. Найпривабливішим є те, що навіть дорогі аптечні косметичні засоби не завжди здатні боротися з цим дратівливим недоліком, що додає ще кілька років до обличчя.





Редакція "Сайт" Я рекомендую вам використовувати домашній інструмент, який допоможе. прибрати темні кола під очима і набряк. Для цього потрібно лише кілька бюджетних інгредієнтів. Але ефект дивний!

Засоби для сумок під очима Інгредієнти
  • 1/2 ст.л. меленої кави
  • 100 мл мигдального масла
  • 1 ст.л. авокадо


Підготовка та застосування
  1. Поставте каву в скляну баночку. Додати мигдальне масло. Олія повинна бути достатньою для покриття кави. Закрийте банку і залиште його в темному місці на 4-5 днів.



  2. У кілька днів масло просто чудово насичене речовинами з кави. Тепер потрібно процідити суміш. Складіть марлю в кілька шарів, щоб кавові частинки не залишалися в сироватці вашого дива і не викликають дискомфорту до шкіри.



  3. Після процідування суміші додайте ложку масла авокадо в отриману сироватку. Закрийте пляшку і зніміть її вгору. Найкраще залити в пляшки металевим валиком. Якщо це не зліва від старих кремів, то його можна придбати в аптеці.



  4. Тримайте засіб синцізування і набряк в холодильнику. Використовуйте його щодня, принаймні 20 хвилин до макіяжу, щоб сироватка встигла засвоюватися.





Завдяки металевому ролику ви будете масажувати область навколо очей. Охолоджений склад прибере набряки і синці. Олія буде живити шкіру, а кава збільшить тонус і дасть заряд енергії. При регулярному використанні через пару тижнів, навіть сильно виражені темні кола будуть злегка запалені. Вік зморшок стане менш помітним.

Спробуйте зробити і використовувати кавовий сир. Розкажіть в коментарях, якщо у вас є надійні засоби для усунення набряків і синості під очима. А також поділяють рецепт приготування кави з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное