Що категорично заборонено робити на Великодні: на яскраве свято Воскресіння Христового і мови не можна.

Ми підходимо до такого довгоочікуваного і улюбленого всім. Великодня, який за 2018 рік падає 8 квітня

Яскравий воскресіння Христа є найбільшим днем для будь-якого християнського, який стоїть на крокі над навіть Різдвом Христовим. Це час радості і любові, і притоки до Ісуса, який дав нам своє життя.





Є багато думок про Як правильно відсвяткувати Великоднюй Хтось влаштовує великі бенкети і не заперечує себе що-небудь на цей день, і хтось вперше йде до церкви.

Народні переговори, що збереглися з язичницьких часів, тісно переплітаються з істинними традиціями православної церкви, тому дуже важко визначити, що це правильно і що не так. Так як відсвяткувати це свято, що можна зробити на Великдень, і що не можна?





Сьогодні видання. "Сайт" Хочу поділитися з вами, шановним читачем, трохи знань. Як краще провести Великодню Що не робити на цей прекрасний день. Збережіть його, вам потрібно!

У Яскравому Воскресіння Христового найголовніше пам'ятати, що це час радіти, пам'ятаючи Воскресіння Христового. Всі інші обмеження та заборони, які слідують цим.

Святкування триває всього тижня (Байт тиждень), тому заборони діють на весь період фестивалю.

Великодні заборони
  1. Ви не можете сперечатися з ким-небудь або відхилити когось. Якщо у вас є старі відступи, спробуйте дати їм йти і прощати їх.



  2. У цей день ви не можете вітати і означати. З давніх часів вона була на замовлення, щоб поділитися їжею з бідними і потрібними. І це не просто про гроші або їжу – дайте усміхнутися всім, хто просить його. В короткий час спробуйте дати все, що ви можете.



  3. Ви не можете одягати, бути сумним і незбираним у відчайдушності. Всі сім днів потрібно бути якомога простіше, щоб не перестаратися яскраве свято для інших.



  4. Ви не можете п'яти і опустити зайве. Все повинно бути в модерації - їжі, спирті. священики кажуть, що краще пити тільки вино з алкоголю в цей період, залишаючи горілку на інші періоди.



  5. Ви не можете працювати за рахунок свята. Якщо у вас є робочі години за розкладом, то нічого не неправильно. Але якщо немає великої потреби, краще приділити цей час спілкування з друзями і сім'єю. Церква не забороняє роботу в цей день, але духовенство рекомендує відкласти до іншої доби господарські хори.



  6. Не можна чистити. Але є також нюанси: не очищайте в повному розумінні слова, віддаляючи півдня промивання підлог і промивання пилу. Звичайно, це не стосується дрібних побутових питань. Незважаючи на те, що якщо ви не зупинитеся в святковому настрої, то це океї. У будь-якому випадку це не заборона, але моральна консультація.



  7. Ви не можете дістатися до кладовища. Церква забороняє цей тиждень, щоб провести меморіальні послуги і занурювати мертві. Для того, щоб скорбота суперечить духу свята, радість відмирання Христового від мертвих.



  8. Ви також можете не вести інтимне життя. Заборонено сексуальну активність протягом тижня. Дві дружини повинні відмовитися від інтимного життя. Це взаємна згода.



  9. Також варто відзначити, що в храмі заборонено тримати святих. Sacred може бути тільки ті продукти, які були виключені з дієти в Lent. Спирт - це повна табу. Після того, як було призначено для освячення тільки солодкого хліба (куліч), яєць, м'яса, сиру і молока, і тепер одягаємо все в кошику. Р



    Не варто ставити в Великодню корзину: алкоголь, адже в храмі немає місця для п'яти; грошові та інші матеріальні цінності; кровососи, не визнається православними міністрами, придатними для споживання. Чи не висохла сіль і перець, так як ці вироби не заборонені під час кріплення.

    Поставляючи ці вироби в Великодній кошик є більш народною традицією, ніж церковна традиція. Не довести плоди і овочі до церкви.





  10. Не можна відкинути залишки Великодня їжа. Як правило, після святкового бенкету залишаються залишки їжі - торти, Великодні, яйця. Не кинути все, що лівий нерозрив! Не можна навіть відправити яєчні шкаралупи на сміття! Всі інші продукти харчування дають птахам або тваринам.







Я також запропоную вам ознайомитися з 21 надихаючими ідеями про те, як прикрасити Великодню корзину своїми руками за допомогою квітів. Коли я дивлюся на них, весна цвіте у душі!



5713486



Я щиро хочу, що це Головна Доброго дня!

Я впевнений, що вони будуть актуальні для багатьох. І ми маємо багато цікавих рецептів для яскравого свята.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное