Як варити ячменю кашу на воді

Секрети доброго здоров’я і довголіття, що йде на стороні з ним інтерес до людей з дня народження людства. Михаїл Джексон, наприклад, порятунку в камері, Сталін фінансував експерименти для виявлення еліксир довголіття, а Репінський ат травний суп. Все це виглядає безглуздо, тому що ви не можете протистояти долі.

Але є люди в світі, незважаючи на всі неприємності здорові і напружені. Тибетські монахи – це ті незвичайні люди, які аскетизм, здоров’я та широтість викликають тремтіння захоплення.





У Тибеті все звичайно і незвично одночасно. На кухні місцевих жителів, які, хоча не дуже різноманітні, славиться своїми перевагами. "Сайт" Він розповість про улюблений продукт центеніарів Тибету, який варто пені в наших магазинах, але з яких причин не користується особливого попиту.

Каша ячменю на воді ячменю є найстарішим злаком на Землі, але людство обміняла ячменю продукцію для пшеничних бункерів, а каша з цієї крупи для спагетті і булгуру. Барлі сам став переважно їжею для тваринництва та курчат. І в ваговому стані, адже це неоцінне джерело поживних речовин, необхідних для організму людини, щоб виростити, відновити і підтримувати здоров'я.

Тібетани переконані, що каша Найкраще задовольняє потреби організму для всіх поживних речовин, знежирює, робить тіло легким і різким.

Р



Злаки ячменю подрібнюють зерна ячменю, звільняються від пняги, але не полірують. В цьому злаку міститься найбільша кількість корисних волокон, що допомагає очистити організм від токсинів, токсинів і нормалізує процеси травлення. Багатий в вуглеводах, ячмінь каша заряджатиме енергію вранці, а систематичне використання страв ячменю позбавить алергії і нормалізує обмінні процеси.





Урожайні зерна ячменю містять лізин, який має противірусну дію і стимулює виробництво колагену. Ви хочете запобігти зморшок? Любов ячменю каша! Крім того, з усіх круп, ячмінь найнижча калорійність - 320 ккал на 100 г.

, Україна



Не дивно, що мудрі ченці венорують ячменю і включають в себе його погану дієту. Багато хто каже, що це не від кращого життя, але ми впевнені, що монахи знають щось! Наша редакційна колегія пропонує Вам приготувати простий ячмінь каша, як його готують в горах Тибету. Нічого зайвого, просто користь.

Каша ячменю з ченців Тибетського
  1. Скло ячменю злаків обсмажують в сухій чавунній сковороді до золотистого. Немає необхідності додавати масло.
  2. В той же час варити 2 склянки води. Коли крупа обсмажують, заливають її в глибокі керамічні страви і заливають окропом.
  3. Надішліть кашу за смаком і загорніть її в рушник. Каша ячменю повинна стояти трохи і набрякати.
  4. Коли крупа настоюється, додайте трохи вершкового масла до неї, а в пост - рослинний. Не зайвий.
  5. Поставте гарячу кашу на столі! Пити таку вечерю з зеленим чаєм з імбиром і медом, а для десерту їсти сушені абрикоси.






Ну, якщо ви не змусите себе любити кашу ячменю, є ще один рецепт красивого страви з Тибету, але риси!

Рисова каша з ченців
  1. Промийте склянку рису і відваріть його.
  2. У рисі додайте половину склянки подрібнених ядер горіха, стільки ж родзинок і трохи меду.
  3. Все ретельно перемішайте, накрийте чимось теплим і залиште на годину. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.






Тепер ви знаєте, Як зробити кашу ячменю І використовувати його для здоров'я переваги. Сіточку на власній, як гарнір, додають його в салати, зробіть його солодким для сніданку або солі на вечерю – це не важливо! Люблю цей простий, але корисний продукт.

Я ніколи не спробував клітку, але я зроблю його сьогодні. Вам подобається ячмінь каша? Поділитися з нашим редактором у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное